اخبار مرتبط

غلامحسین ساقی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پارسال 180 انشعاب فضای سبز شهرداری های استان شناسایی شد که امسال 24 فقره جمع آوری و 2 فقره تغییر کاربری داده شد.
وی خاطرنشان کرد: هنوز 154 فقره انشعاب دیگر باقی مانده است که براساس مصوبه شورای عالی آب، باید نسبت به برچیدن آن اقدام شود.
وی افزود: طبق مصوبه این شورا، باید مصرف فضای سبز از شبکه آب آشامیدنی، 30 درصد کاهش یابد.
ساقی، در باره شناسایی انشعاب های غیرمجاز آب در شهرهای استان گفت: در هشت ماهه امسال 83 مورد انشعاب غیرمجاز آب شناسایی و با متخلفان برخورد قانونی شده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: در برخورد با انشعاب های غیرمجاز، علاوه بر قطع انشعاب، نسبت به اعمال جریمه و دریافت خسارت اقدام می شود.
ساقی افزود: برای رسیدگی بهتر به تخلفات آب، نیاز است شعبه ویژه آب در دادگستری دایر شود که پیگیری هایی توسط شرکت آب منطقه ای استان انجام شده و امید است با ایجاد این شعبه، سرعت رسیدگی به این پرونده ها بیشتر و بررسی ها دقیق تر شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: یکی از رستوران های اصلی شهر بجنورد امسال به علت استفاده از انشعاب غیرمجاز آب مشمول حدود یک میلیارد ریال جریمه شد و پرونده این شکایت در دست رسیدگی است.
شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی 196 هزار مشترک آب دارد.
7185/5132
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.