اخبار مرتبط

سرهنگ علیرضا حسین زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این بازه زمانی 26 فقره تصادف در این خطه به وقوع پیوست که بیشترین آن مربوط به محور غربی استان بود.
وی افزود: بر این اساس در گردنه جوزک و رباط قره بیل هر کدام پنج فقره تصادف حادث شده و 11 فقره نیز در گردنه چمن روی داده است.
سرهنگ حسین زاده با بیان اینکه در این تصادفات 35 نفر مجروح شدند، گفت: این در حالی است که آمار تصادفات خسارتی استان نیز در این ایام بسیار بالا بود.
وی اظهار داشت: متاسفانه در تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با سواری مگان در کنارگذر شمالی بجنورد، منجر به مرگ موتورسوار شد که علت آن عبور موتورسیکلت از محل عبورممنوع بوده است.
رئیس پلیس راه خراسان شمالی در خصوص پراکنش این تصادفات گفت: از این سوانح رانندگی 5 فقره با 6 مجروح و یک کشته در حوزه بجنورد، 4 فقره با 6 مجروح در شیروان، 2 فقره با 2 مجروح در اسفراین، 4 فقره با 6 مجروح در گرمه و 11 فقره با 15 مجروح در منطقه چمن بید روی داده است.
سرهنگ حسین زاده علت اصلی این تصادفات را عدم توجه به جلو، تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توجه به نکات ایمنی در نتیجه بارندگی و لغزندگی جاده ها و واژگونی خودروها ذکر کرد.
طول راه های خراسان شمالی بدون احتساب راه های روستایی یک هزار و 343 کیلومتر است که شامل 166 کیلومتر بزرگراه، 432 کیلومتر راه اصلی و 745 کیلومتر راه فرعی است.
طول راه های روستایی این استان نیز چهار هزار و 654 کیلومتر است که 3.6 از راه های روستایی کشور را شامل می شود.
ط/5132
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.