اخبار مرتبط

سرهنگ علیرضا حسین زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: هم اکنون بارش باران در تمامی محورهای استان گزارش شده و عمده گردنه های خراسان شمالی در غرب و نیز جنوب استان مه آلود است.
وی به رانندگان عبوری از مسیرهای این استان توصیه کرد برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی در حاشیه جاده ها توقف غیرضرور نداشته و از روشن بودن چراغ های خودرو خود مطمئن شوند.
وی اظهار داشت: با توجه به لغزندگی جاده ها لازم است رانندگان حتما رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی را داشته باشند تا بروز تصادفات که به ویژه در شرایط آب و هوایی این چنین بیشتر می شود، به حداقل برسد.
اداره کل هواشناسی خراسان شمالی نیز دیروز با پیش بینی بارش باران و کاهش محسوس 10 درجه ای دما، با توجه به رگباری بودن بارش ها نسبت به احتمال وقوع رواناب هشدار داده بود.
بر اساس گزارش این اداره با ورود سامانه بارشی که فعالیت آن تا صبح پنجشنبه شدت خواهد داشت، وزش باد شدید به ویژه در شمال غربی استان و بارش باران و در ارتفاعات بارش برف و مه پیش بینی شده است.
طول راه های خراسان شمالی بدون احتساب راه های روستایی، یکهزار و 343 کیلومتر است که شامل 166 کیلومتر بزرگراه، 432 کیلومتر راه اصلی و 745 کیلومتر راه فرعی می شود.
طول راه های روستایی این استان نیز چهار هزار و 654 کیلومتر است که 3,6 درصد از راه های روستایی کشور را شامل می شود.
ط/5132
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.