اخبار مرتبط

حسن حسنی روز شنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی خراسان رضوی در مشهد ضمن گرامیداشت روز خبرنگار افزود: مبلغ این وام سه میلیون و 500 هزار ریال برای دوره کارشناسی، 13 میلیون ریال در دوره کارشناسی ارشد و 20 میلیون ریال برای دوره تحصیلی دکترا است.
وی ادامه داد: دانشجویان حتی پس از دانش آموختگی از دانشگاه پیام نور نیز می توانند اقساط وام شهرینه خود را پرداخت کنند.
معاون دانشگاه پیام نور خراسان رضوی همچنین گفت: این دانشگاه 500 مرکز و واحد در سطح کشور دارد و بزرگترین دانشگاه دولتی به لحاظ جمعیت دانشجویی، تعداد اساتید و کارکنان است. همچنین این دانشگاه در 70 کشور شعبه داشته و دانشجو می پذیرد. متقاضیان ورود به دانشگاه پیام نور از هر سنی با هر مدرک تحصیلی می توانند بدون شرکت در کنکور و براساس سوابق تحصیلی خود ثبت نام کند.
وی افزود: دانشگاه پیام نور تنها مرکز آموزشی است که دانشجو می تواند به صورت میهمان اضطرار، مهمان ترمی یا مهمان دائم محل تحصیل و محل آزمون خود را از بین مراکز مختلف این دانشگاه در داخل و خارج کشور انتخاب کند. منابع تحصیلی و پرسشهای آزمون هر رشته نیز در کل مراکز دانشگاه پیام نور یکسان است ضمن اینکه دانشجو می تواند همزمان در دو رشته از یک یا دو مقطع تحصیلی در این دانشگاه تحصیل کند.
معاون دانشگاه پیام نور خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی سومین استان کشور از نظر جمعیت دانشجویی در دانشگاه پیام نور است و 30 واحد دانشگاهی پیام نور با 45 هزار دانشجو، 800 کارمند و دو هزار مدرس دارد.
حسنی افزود: اخیرا خراسان رضوی به عنوان مرکز منطقه نهم دانشگاه پیام نور معرفی شد و استانهای سمنان، خراسان شمالی و خراسان جنوبی در مجموع 60 مرکز و واحد زیرمجموعه این منطقه قرار گرفتند.
وی ادامه داد: دانشگاه نور خراسان رضوی یکی از سه استانی است که مرکز رشد و فناوری در آن مستقر شده و هشت شرکت استارتاپی در حوزه های مختلف علمی، اقتصادی و خدماتی آن فعالیت می کنند.
7489/1858
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.