اخبار مرتبط

غلامسین حقدادی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هرگونه افزایش شهریه مهدها زودتر از مهر ماه آتی تخلف محسوب و با مدیر واحد متخلف برخورد خواهد شد.
وی ادامه داد: شهریه مهدهای کودک امسال 15 درصد نسبت به پارسال بیشتر می شود. هرگونه افزایش شهریه بیش از 15 درصد نیز تخلف محسوب می شود و هیچیک از مدیران حق اعمال بیش از این میزان را ندارند.
معاون اداره کل بهزیستی خراسان رضوی همچنین گفت: طرح رتبه بندی و ارتقای کیفیت مهدهای کودک در حال پیگیری است. هزار و 400 مهدکودک در سطح این استان فعالیت دارند که حدود 35 درصد آنها مهدهای روستایی هستند.
وی افزود: امسال نیز طرح تامین یک وعده غذای گرم در مهدهای کودک روستایی و حاشیه شهر اجرا می شود و همانند پارسال 34 هزار کودک در مهدهای روستایی و حاشیه شهر زیر پوشش آن قرار دارند.
85 هزار کودک در سطح خراسان رضوی در قالب هزار و400 مهد روستایی و شهری زیر پوشش آموزشهای مدون و مورد تایید قرار دارند. 310 مهدکودک در حاشیه شهرهای خراسان رضوی فعالیت دارند که 230 واحد آن در حاشیه شهر مشهد مسقرند. همه مهدهای کودک محتوای آموزشی مدون، هدفمند و برنامه ریزی شده را مورد استفاده قرار می دهند و آموزشهای قرآنی و دینی نیز از محورهای مورد توجه آنها است.
7496/1858
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.