اخبار مرتبط

محمد رضا اخوان عبداللهیان روز چهارشنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار افزود: بودجه سالانه شهر جدید گلبهار یک دهم بودجه کل استان است و امسال هزار و 200میلیارد ریال برای این شهر تعیین شده است.
وی اظهار داشت: شهر جدید گلبهار از جمله شهرهای جدید و موفق کشور و رو به توسعه است و تاکنون پروژه های مختلف بسیار در این منطقه به بهره برداری رسیده و آینده درخشانی برای آن رقم زده است.
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: زمینی به مساحت 20 هکتار در گلبهار برای ساخت دهکده ورزشی المپیک در نظر گرفته شده که اولین نمونه در کشور به شمار می رود و ساخت آن به زودی آغاز خواهد شد.
وی افزود: تاکنون 34 کیلومتر از پروژه قطار برقی مشهد - گلبهار زیرسازی شده و ابنیه آن به پایان رسیده است که به نظر می رسد تا 2 سال آینده ساخت ریل آن نیز به اتمام برسد.
اخوان عبداللهیان اظهار داشت: یکی از مشکلات شهر جدید گلبهار، نبود مرکز درمانی بود که در سفر اخیر رئیس جمهوری به خراسان رضوی 400 میلیارد ریال به ساخت بیمارستان 60 تختخوابی گلبهار اختصاص یافت که این تعداد تا 400 تخت قابل افزایش خواهد بود.
وی همچنین با اشاره به محدودیت اعتباری اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: پیمانکاران حوزه راه سازی سه هزار میلیارد ریال از این اداره طلبکار هستند که امید است بتوان مطالبات آنها را پرداخت نمود.
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی همچنین با تبریک روز خبرنگار افزود: رسالت یک رسانه انعکاس اخبار شفاف و صحیح است که خبرگزاری جمهوری اسلامی تاکنون در این زمینه به نحو شایسته عمل کرده است.
وی اظهار داشت: حوزه فعالیت اداره کل راه و شهرسازی بسیار گسترده و پاسخگوی مراجعین بسیار است که می طلبد برای بیان مشکلات، دغدغه ها و خدماتی که دولت در حوزه راه و مسکن به مردم ارائه می کند، رسانه ها همکاری بیشتر و نزدیکتر با این مجموعه داشته باشند.
7489 / 6053
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.