اخبار مرتبط

حسین شرافتی راد به مناسبت 17 مرداد، روز خبرنگار در جمع خبرنگاران این شهرستان افزود: در تمامی حوادثی که در طول تاریخ می افتد قلم و زبان خبرنگاران نمایان است و خبرنگاران در شکل دهی تمدن بشری نقش بسزایی دارند.
وی اظهار کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه باید در کار خود صداقت داشته باشند و با دوری از نیرنگ و فریب، راستی را سرلوحه کار خود قرار دهند زیرا جامعه رسانه ای ما به صداقت، شفافیت و درستی نیازمند است.
وی گفت: این قشر از جامعه که از رسالت مهمی برخوردارند باید همواره مراقب باشند تا از القائات افراد دارای تفکرهای نامطلوب تاثیر نگیرند و وظیفه خود را به درستی انجام دهند.
وی به نقش خبرنگاران در مقطع حساس کنونی اشاره کرد و گفت: خبرنگاران بهترین حامیان دولت و نظام برای رفع مشکلات و بهبود امور هستند و می توانند با ارائه نقد منصفانه، جامعه را در رسیدن به وضعیت مطلوب یاری دهند.
وی ادامه داد: خروجی کار رسانه باید مصداق امر به معروف و نهی از منکر باشد و این خبرنگار است که با اطلاع رسانی و بیان حقایق به مردم، خدمت بزرگی را به جامعه عرضه می کند.
فرماندار تایباد گفت: خبرنگاران در اطلاع رسانی رسالت سنگینی دارند و با اتکای به آموزه های دینی لازم است در این راه با صلابت گام بردارند.
شهرستان تایباد در 225 کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.
5132/7494
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.