اخبار مرتبط

محمد آقامیربابایی دوچرخه سوار مازندرانی که با هدف ترویج فرهنگ دوچرخه سواری؛ گردشگری و یاد شهدای مدافعان حرم ایران را رکاب می زند عصر پنجشنبه به شهرستان مه ولات رسید.
این دوچرخه سوار مازندرانی در ابتدای ورودش به این شهرستان ضمن دیدار با مسعود رنجبر فرماندار مه ولات به خبرنگار ایرنا گفت: یکی از اهداف این طرح ترویج فرهنگ دوچرخه سواری؛ گردشگری و جایگزینی استفاده از این وسیله نقلیه به جای خودرو است .
وی اظهارداشت: دوچرخه ای هم که برای رکاب زدن انتخاب کرده ام یک وسیله کاملا معلولی است تا به همه نشان دهم با همین دوچرخه عادی هم می شود به مناطق مختلف سفر کرد .
وی هدف دیگر خود از رکاب زدن دور ایران، دیدن مناطق دیدنی و ترویج و حمایت از صنعت توریست به عنوان یکی از بزرگرین صنایع درآمدزای کشور عنوان و تصریح کرد: با کمک مسئولین استانی وشهرستان ؛ کتابفروشی ها؛ عکس های شهرها را ا بتدا در موزه مازندران سپس در تهران منتشر خواهم کرد.
وی افزود: استان ها و شهرستان های کشور دارای قابلیت های گردشگری و جاذبه های طبیعی هستند که می خواهم با این حرکت قابلیت های گردشگری هر استان و شهرستان را برای مردم ایران معرفی کنم.
این رکاب زن مازندرانی گفت: در این سفر ایران گردی می خواهم یاد شهدای مدافع حرم را در سطح کشور گرامی داشته و اقدام به جمع آوری پوستر این شهدا کنم و با ورود به هر شهر پوستر شهدای مدافع حرم کشور را به عنوان هدیه در اختیار مسئولان آن استان و شهرستان قرارمی دهم.
وی با اشاره به سفر 5سال گذشته اش که بیش از 21000 کیلومتر رکاب زده بود گفت: با هدف مبارزه با مواد مخدر به 20استان و 3جزیره بادوچرخه رکاب زدم.
این دوچرخه سوار 42ساله مازندرانی افزود: 28 استان کشور را در مدت 2سال و17 روز تاکنون رکاب زدم و در این مدت تا مه ولات 57613کیلومتر و درمجموع به بیش از 1400 شهر سفر کرده ام.
وی پس از دیدار با فرماندار مه ولات و برخی از مسوولان دیگر ظهر امروز مه ولات را به مقصد شهرستان کاشمر ترک کرد.
فیض آباد، مرکز شهرستان 50 هزار نفری مه ولات در 207 کیلومتری مشهد قرار دارد.
9878/1744
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.