اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا محمدعلی نبی پور روز سه شنبه در نشست کمیته برنامه ریزی گناباد افزود: از این مبلغ 123 میلیارد و 850 میلیون ریال از درآمدهای نفت و گاز و 66 میلیارد و 830 میلیون ریال از اعتبارات ماده 180 تخصیص پیدا کرد.
وی اظهار کرد: اعتبارات پارسال ماده 180 گناباد 43 میلیارد و 780 میلیون ریال بود که امسال افزایش یافت ولی اعتبارات تخصیصی امسال از محل درآمدهای نفت و گاز به این شهرستان از 149 میلیارد و 830 میلیون ریال سال گذشته کمتر شده است.
وی گفت: مبالغ تخصیصی به گناباد از سرجمع اعتبارات استانی در بخشهای مختلف از 42 درصد در سال گذشته به 82 درصد در سالجاری افزایش پیدا کرد.
نبی پور افزود: سهم گناباد از سرجمع اعتبارات تملک داراییهای سرمایه ای و ماده 180 استان خراسان رضوی در سالجاری به ترتیب هشت و 6 درصد است.
وی تکمیل و بهسازی پل روستای گیسور، آسفالت جاده کاخک به گناباد، تامین روشنایی بولوار پلیس راه تا گناباد، توسعه جایگاههای برداشت آب، احداث مخزن 10 هزار مترمکعبی این شهر و مطالعه امکانات رفاهی قنات قصبه را از جمله اقدامات در دست انجام از محل اعتبارات ماده 180 طی سالجاری ذکر کرد.
وی گفت: احداث ساختمان زندان گناباد به عنوان قدیمی ترین طرح نیمه تمام این شهر با گذشت بیش از 20 سال هنوز به اتمام نرسیده به طوری که بخشهایی از بنای آن نیازمند تعمیر است و امسال 10 میلیارد ریال به این طرح اختصاص یافت.
نبی پور افزود: طی سه سال گذشته بیش از 12 میلیارد ریال برای اجرای طرحهای آبرسانی روستایی گناباد هزینه شد که این امر نقش مهمی در پیشرفت و توسعه شبکه آبرسانی این مناطق داشت.
شهرستان 88 هزار نفری گناباد در 287 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.
2095/ 6053
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.