اخبار مرتبط

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی سه شنبه شب در دیدار با مسئولان اجرایی استان در حرم مطهر رضوی افزود: تلاش همه مدیران، مسئولان و دست اندرکاران کشور باید در جهت خدمت گذاری خالصانه به مردم و افزایش امید و اعتماد عمومی به نظام اسلامی باشد.
وی با اشاره به اهمیت اعتماد عمومی به کارآمدی نظام جمهوری اسلامی اظهار کرد: مهمترین مولفه امنیت ملی، اعتماد عمومی به نظام و حفظ ارزش ‌های انقلاب اسلامی است که دشمن می‌ خواهد این مولفه را مخدوش کند.
وی با بیان اینکه امید آفرینی در جامعه تأثیر بسزایی در افزایش امنیت ملی دارد، گفت: هیچ کس در هیچ جایگاهی حق ندارد چه با زبان و چه در عمل مردم را نا امید کند و همه مسئولان وظیفه دارند امید مردم را به کارآمدی نظام جمهوری اسلامی افزایش دهند.
تولیت آستان قدس رضوی افزود: مردم باید در میدان عمل دغدغه مسئولان و دست اندرکاران کشور برای رفع مشکلات را ببینند.
وی اظهار کرد: یکی از مأموریت ‌های مهم مسئولان اجرایی در استان خراسان رضوی، تسهیل زیارت برای زائران بارگاه حضرت امام رضا (ع) است که تحقق این مهم نیازمند تلاش و همکاری همه بخش ‌های استان است.
وی امور فرهنگی را محوری ‌ترین مأموریت‌ آستان قدس رضوی دانست و گفت: مأموریت فرهنگی اساس تمام اقدامات این آستان نورانی است و تمام بخش ‌های مشهد و استان خراسان رضوی باید نسبت به امور فرهنگی اهتمام داشته باشند.
عضو مجلس خبرگان رهبری، خدمت به نیازمندان و مستضعفان را از دیگر رسالت ‌های آستان قدس رضوی دانست و افزود: فقر زیبنده کشور اسلامی ما نیست و تلاش همه بخش‌ های امدادرسان در این زمینه قابل قدردانی است اما آنچه انجام می ‌شود با آنچه باید انجام شود فاصله بسیار دارد لذا همه بخش ‌ها و دستگاه ‌ها باید با همراهی و همکاری در جهت رفع مشکلات نیازمندان کوشش کنند.
وی اظهار کرد: انسجام، وحدت، یکپارچگی، هم افزایی و هماهنگی بخش‌ های مختلف یک اصل راهبردی و اساسی برای پیشبرد امور و کارآمدی در این استان است لذا ائمه جمعه و جماعات، مبلغان و مسئولان اجرایی در حوزه ‌های مختلف باید برای رفع آسیب های اجتماعی و مشکلات مردم با یکدیگر همدل و همراه باشند.
7489 / 6053
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.