اخبار مرتبط

احمد برادران روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سفر رئیس جمهوری به این استان و شهرستان سبزوار منشا خیر و برکت بود افزود: اعتبار تخصیص داده شده برای تکمیل سه طرح راه آهن، مجموعه ورزشی 15 هزار نفری سربداران و پردیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار هزینه خواهد شد.
وی با بیان اینکه زیر ساخت طرح راه آهن سبزوار به طول 45 کیلومتر از ایستگاه سلطان آباد به شهر سبزوار به پایان رسیده است، اظهار کرد: هزار میلیارد ریال برای تکمیل این طرح اختصاص یافته است.
وی با اشاره به اتصال طرح راه آهن سبزوار به راه آهن سراسری شمال به جنوب، گفت: با دریافت ردیف اعتبار و اتصال راه آهن سبزوار به راه آهن کاشمر و تربت حیدریه این خط در مسیر ریل اصلی جنوب به شمال قرار می گیرد.
فرماندار ویژه سبزوار با بیان اینکه تکمیل ورزشگاه 15 هزار نفری سبزوار یکی از دغدغه های جوانان و اهالی ورزش شهرستان است، افزود: در سفر رئیس جمهوری به این شهرستان 300 میلیارد ریال برای تکمیل این ورزشگاه اختصاص یافت.
وی اظهار کرد: همچنین برای تکمیل پردیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، دانشکده پرستاری، مسجد این دانشگاه و بخش هایی از بیمارستان حشمتیه سبزوار 150 میلیارد ریال اختصاص یافت.
وی گفت: با جذب این اعتبارات طرح های یاد شده در کمتر از 2 سال به بهره برداری خواهد رسید.
سبزوار در 230 کیلومتری غرب مشهد مقدس قرار دارد.
8145/7495 / 6053
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.