اخبار مرتبط

مأموران مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی سه باند بزرگ توزیع مواد مخدر را در طول یک هفته گذشته شناسایی و متلاشی و مقدار 2 و نیم تن مواد مخدر کشف کردند که یک تن و150کیلوگرم آن درحوزه شهرستان مه ولات کشف شده است.
در این عملیات و در درگیری مسلحانه یک سوداگر مرگ به هلاکت رسید که این موفقیت بزرگ تقدیر و تشکر اعضای شورای تامین؛ شورای اداری؛ شورای اسلامی شهر و شهرستان؛ کسبه؛ معتمدین وخیرین منطقه را بدنبال داشت و در همین راستا از تلاش های فرمانده انتظامی خراسان رضوی و شهرستان مه ولات اظهار تقدیر و تشکر کردند.
امام جمعه مه ولات در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: یکی از توفیقات انقلاب اسلامی داشتن نیروهای مسلح در ابعاد مختلف است بویژه نیروی انتظامی که جبهه ای با انواع واقسام پیچیدگی های خاص دارد.
حجت الاسلام محمد علی میری اظهار کرد: نیروهایی که تحت فرماندهی کل قوا هستند بحمدالله والمنه در امنیت داخلی و مبارزه با قاچاقچیان و سایر مسائل موفق هستند.
وی با اشاره به عملکرد مثبت نیروی انتظامی در شهرستان مه ولات تصریح کرد: باتمام وجود از سردار قادرکریمی فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی وسرهنگ دوم حمزه ذوالفقاری فرمانده پرصلابت؛ با اقتدارو پرتلاش نیروی انتظامی شهرستان مه ولات و پرسنل تحت امرشان تقدیر وتشکر می کنم که باوجود این عزیزان امنیت درسراسر استان وشهرستان حکم فرماست.
فرماندار شهرستان مه ولات نیز در گفت وگوبا خبرنگار ایرنا گفت: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، لوح افتخار زرین و پشتوانه معنوی گران سنگی است که موجب مباهات خدمتگزاران بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال خواهد بود.
مسعود رنجبر اظهار کرد: در این راه خدمات شایسته و ایثارگرانه نیروی انتظامی در زمینه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بزرگترین عامل خانمان سوز کانون گرم خانواده های عزیز ایرانی، دارای اجر و منزلت مضاعفی است چرا که مجاهدت در این راه، مستلزم به جان خریدن مخاطرات فراوان است.
رییس شورای تامین شهرستان مه ولات افزود: بر خود لازم می دارم به مصداق حدیث شریف (( من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق)) از تلاش و مجاهدت خستگی ناپذیرسردار قادر کریمی فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی و پرسنل تحت امر وسرهنگ حمزه ذوالفقاری فرماندهی انتظامی شهرستان مه ولات در زمینه مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از گسترش و توسعه آسیب های اجتماعی که اعتیاد یکی از عوامل مهم و بارز آن است، تقدیر نمایم و امید دارم در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) موفق و پیروز باشند.
محمدرضا اسلامیان دادستان مه ولات نیز در گفت وگو با خبرنگار ایرنا از خدمات و اقدامات نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد و افزود: با تلاش فرماندهی وپرسنل انتظامی مه ولات شاهد کاهش جرائم وافزایش کشفیات مواد مخدر نسبت به سال های گذشته هستیم که این میسر نمی شود جز مدیریت و تلاش فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی و شهرستان مه ولات که الحمدالله مردم در سراسر استان خراسان رضوی بویژه این شهرستان امنیت را حس می کنند.
علی اکبر تقی نژاد رییس دادگستری شهرستان نیز مه ولات گفت: عملکرد سرهنگ ذوالفقاری و پرسنل تحت امرشان جهت برقراری نظم وامنیت و مبارزه با سوداگران مرگ قابل تقدیر است که جادارد از سردار قادر کریمی فرمانده باصلابت انتظامی استان تقدیر وتشکر ویژه به عمل آورد.
مدیریت اداره اطلاعات شهرستان مه ولات نیز اقدامات نیروی انتظامی را در سطح شهرستان مثبت ارزیابی کرد وافزود: با همدلی و همراهی اعضای شورای تامین الحمدالله امنیت پایدار درسطح شهرستان وجود دارد که جادارد از زحمات سردار قادر کریمی و سرهنگ حمزه ذوالفقاری وپرسنل تحت امرشان و به خصوص کشفیات روزهای گذشته تقدیر وتشکر کرد.
جمع زیادی از مدیران ادارات و شهروندان باارسال پیام و همچنین به صورت حضوری در گفت وگو با خبرنگار ایرنا از زحمات انتظامی شهرستان مه ولات در برخورد بااخلال گران نظم وامنیت؛ سارقان خیابانی؛ خرده فروشان مواد مخدر و کشفیات چشم گیر انتظامی تقدیر وتشکر کردند و از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون برای فرماندهان و نیروی انتظامی در کلیه امورات خواستار شدند.
حجت الاسلام سید جابر هاشمی رییس شورای شهرستان به خبرنگار ایرنا گفت: به لطف خداوند و با تلاش و جدیت شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی و مدیریت و صلابت فرماندهان این نیرو در استان خراسان رضوی و شهرستان مه ولات امنیت مطلوب در شهرستان حاکم است که این مهم در جلسات مختلف با مسئولان و مردم به شورای شهر فیض آباد و شورای شهرستان منعکس شده و می شود.
رضا ناصح خیر معتمد شهر فیض آباد گفت: مردم شهر به خصوص کشاورزان در این دوسال از عملکرد نیروی انتظامی که سرقت محصولات کشاورزی را به حداقل رسیده است رضایت کامل دارند.
حسین پسندیده معتمد و عضو صنف طلافروشان فیض آباد نیز در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، از زحمات فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مه ولات سرهنگ حمزه ذوالفقاری تشکر کرد و از برخورد قاطع وی و مجموعه انتظامی با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ که موجب تحسین اهالی شهرستان شده است تقدیر کرد.
وی تصریح کرد: مجموعه تحت امر وی در تمام زمینه های امنیت، علی الخصوص تامین امنیت طلافروشان این شهرستان جدیت تمام کرده اند و علاوه بر این مهم، نامبرده تعامل خوبی نیز با کلیه اصناف شهرستان داشته، که این تعامل باعث همکاری متقابل اصناف با انتظامی شده است.
رجبعلی ماهری معتمد و رییس شورای هیات های مذهبی نیز به خبرنگار ایرنا گفت: غیر از تقدیر و تشکر چیز دیگری ندارم و اینجانب به عنوان رییس شورای هیات های مذهبی از عملکرد خوب فرماندهی و پرسنل رضایت کامل دارم وهمیشه یار و یاور ما در کلیه مراسم ها شهرستان هستند و بدون هیچ منت و چشمداشت همگام باجلسات هیات شهرستان مه ولات حضور پررنگ دارند.
حاج حسنعلی آخوندی معتمد وخیر شهرستان مه ولات عملکرد نیروی انتظامی بویژه در فصل برداشت پسته و برخورد با سارقان شبانه این محصول را بسیار مطلوب و خوب دانست و افزود: با جدیت و پشتکاری که در سردار قادر کریمی فرماندهی انتظامی استان و سرهنگ حمزه ذوالفقاری فرمانده انتظامی شهرستان مه ولات سراغ داریم این روند و حتی ارتقای آن نیز ادامه خواهد داشت چراکه امنیت درسطح بسیار مطلوب در استان و شهرستان حکمفرماست.
رییس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات نیز در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: راهپیمایی ها و مراسم های ملی مذهبی شهرستان با حضور موثر نیروی انتظامی شهرستان در طول سال به نحو احسن برگزار می شود.
حجت الاسلام عباسعلی فاطمی با تقدیر از حضور اثرگذار و هدفمند فرماندهی انتظامی شهرستان مه ولات در جلسات ستاد ساماندهی شئون فرهنگی گفت: احساس امنیت در جامعه زمینه رشد و مقدمه توسعه همه جانبه جامعه می باشد.
فیض آباد، مرکز شهرستان 50 هزار نفری مه ولات در 207 کیلومتری مشهد قرار دارد.
9878/1744
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.