اخبار مرتبط

آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های آیین عبادی سیاسی نمازجمعه این هفته مشهد افزود: تا روزی که همه معادلات سیاسی جهان را بخاطر توسعه عظمت پیغمبر اسلام بر هم زده ایم این دشمنی و عداوت ادامه دارد. تمام عداوت و کینه استکبار آمریکا متوجه پیغمبر اسلام می باشد و علت این دشمنی آن است که به خوبی می دانند نقطه براندازی جریان استکباری بر روی زمین حضرت محمد(ص) است.
وی ادامه داد: مبعث رسول اکرم(ص) در حقیقت سرآغاز رسالت ایشان برای نجات بشر بر اساس فرمان انسانسازی خداوند بوده است. جلوه رسالت پیغمبر اسلام استکبارستیزی است و درست به همین دلیل است که شاهد دشمنی استکبار با پیامبر(ص) هستیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ادامه داد: پیغمبر اسلام مسلمانان را استکبارستیز پروراند و موجب شد اثری از امپراطوریهای آن زمان باقی نماند. در آغاز انقلاب اسلامی، استکبار متوجه این امر نشد که عمق انقلاب ما بر محور پیغمبر اسلام است. 40 سال گذشته ماهیت اسلامیت انقلاب اسلامی و وابستگی آن به پیغمبر اسلام روشن شد.
وی گفت: استکبار به خوبی می داند انقلاب اسلامی در دنیا تجدید حیات مجدد پیغمبر اسلام و راه ایشان است بنابراین با همه امکاناتش عداوت و دشمنی خود را متوجه نظام و انقلاب اسلامی کرده است.
آیت الله علم الهدی افزود: به دنیای اسلام هم این حقیقت را نشان داده ایم که پای خط پیغمبر(ص) هستیم بنابراین باید در برابر همه توطئه های استکبار مقاوم باشیم.
7496/1858
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.