اخبار مرتبط

علیرضا رشیدیان که به گناباد سفر کرده است عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: اقدامات شاخصی ظرف سالهای اخیر در چارچوب سیاستهای ابلاغی اقتصاد مقاومتی در خراسان رضوی انجام شد که از جمله آنها می توان به افزایش 40 درصدی تولید و هشت درصدی صادرات اشاره کرد.
وی ادامه داد: این مهم نشانگر ظرفیتهای اقتصادی بالقوه بسیار خوب در خراسان رضوی است که با همدلی و هم افزایی مردم و مسئولان و همگرایی خوب بین مردم و دولت تدبیر و امید به فعلیت می رسند.
استاندار خراسان رضوی گفت: ظرفیتهای آمایش سرزمینی در این استان بالا است و از نیروها و امکانات توانمندی در بخشهای مختلف برخورداریم که با همگرایی می توان از آنها در مسیر توسعه و رونق اقتصادی و اشتغال بهره گرفت.
استاندار و جمعی از مدیران ستادی استانداری و مدیران کل دستگاههای اجرایی خراسان رضوی در سفر یک روزه به گناباد ضمن شرکت در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، از تعدادی واحدهای تولیدی و بهداشتی و درمانی این شهرستان بازدید کردند.
حضور در مزار شهدای گمنام و تجدید بیعت با آرمانهای شیدان، قرائت فاتحه بر مزار علامه بهلول گنابادی و همچنین شرکت در مراسم جشن نخستین دوره دانش آموختگی دانشجویان پزشکی گناباد دیگر بخشهای سفر استاندار خراسان رضوی به این شهرستان بود.
همچنین استاندار خراسان رضوی از روند اجرایی ساخت درمانگاههای تخصصی سلامت دانشگاه علوم پزشکی گناباد بازدید کرد. ساخت این درمانگاهها پارسال گذشته آغاز شده و تاکنون با صرف 27 میلیارد 95 درصد پیشرفت داشته است. با صرف هشت میلیارد ریال دیگر در یک ماه آینده به بهره برداری می رسند.
گناباد در فاصله 287 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.
خبرنگار: علیرضا حسن زاده **انتشار: حسین کریم زاده
2095/1858
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.