اخبار مرتبط

رئیس شورای اسلامی شهر گناباد روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: عباس علایی کاخکی با چهار رای اعضای شورای اسلامی گناباد به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.
سید حسین پورهاشمی افزود: همچنین هادی رفیع به عنوان نایب رئیس و شیما یوسف پور به عنوان منشی و خزانه دار شورای اسلامی شهر گناباد انتخاب شدند.
رئیس شورای اسلامی شهر بیدخت نیز از انتخاب دوباره محمد میر بیدختی به عنوان شهردار بیدخت خبر داد و گفت: این انتخاب با موافقت تمام اعضای شورای اسلامی بیدخت و به دلیل رضایت از عملکرد و تعامل مطلوب وی با شورای شهر صورت گرفت.
شیرزاد امینی افزود: در نشست شورای اسلامی شهر بیدخت، روح الله میری به عنوان نایب رئیس شورا و سید مهدی ژیان به عنوان نماینده بیدخت در شورای شهرستان گناباد معرفی شدند.
حجت الاسلام حمید مقیمیان رئیس شورای شهر بخش کاخک هم از انتخاب محسن زاده سلیم با رای اکثریت اعضای شورای اسلامی این شهر به عنوان شهردار جدید کاخک خبر داد و گفت: محمد وفایی به عنوان نایب رئیس شورا و بهناز علایی به عنوان نماینده کاخک در شورای شهرستان گناباد انتخاب شدند.
شهرستان 82 هزار نفری گناباد در 287 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.
حدود 50 هزار نفر از این جمعیت در شهرهای گناباد و بیدخت و بقیه در بخشهای مرکزی و کاخک و 112 روستا از توابع این شهرستان ساکن هستند.
7545/2095/ 6053 خبرنگار: فهیمه نعمتی شهری ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.