شهرآرا آنلاین نوشت: در گزارش پیش رو، به خیابان ‌های پشتی احمد آباد همچون بهشت و ابومسلم رفته‌ ایم و پشت پرده کمبود جای توقف خودرو در خیابان احمدآباد را بررسی کرده‌ ایم. در واقع می ‌توان گفت که شلوغی ‌های احمدآباد با توقف خودروهای مغازه‌ داران و مردم به خیابان‌ های مجاور آن کشیده شده و باعث واکنش ‌های متفاوت اهالی شده است.
- زورگیری خیابانی با تهدید وینچستر / کارآگاهان پلیس آگاهی، با دستگیری سارق مسلح، از مخفیگاه او یک قبضه سلاح وینچستر به همراه تجهیزات جنگی کشف کردند.
- ویدئو چک پلیسی هم رسید / از ما نشنیده بگیرید، ولی اگر پلیس خودرو شما را متوقف کرد و شما هر چه از در انکار و چانه‌ زنی درآمدید، او خوب لبخند زد و با دقت به حرف‌ هایتان گوش ‌داد، می ‌توانید برای دوربین دست تکان دهید.

* پایگاه خبری قدس آنلاین:
- پرواز مشکلات بر فراز روستای لک لک / هنوز به آرامگاه خواجه ربیع نرسیده در سمت چپ بولواری پهن خودنمایی می‌ کند، بلواری شلوغ که اکنون یکی از خروجی ‌های اصلی شهر مشهد شده است، خروجی که به سوی شهرهای کلات و روستاهای حوالی کارده ختم می‌شود اما این بولوار و مناطق متصل به آن خود حکایتی جداگانه دارد، حکایتی از تشکیل یک حاشیه پرحاشیه در شرق مشهد.
- قطب خربزه کشور با مشکل برند سازی و بازار فروش مواجه است.
- آثار تاریخی فریمان مرمت می شود.

* پایگاه خبری صبح مشهد:
- طبق یک سنت چندساله و در آستانه دهه کرامت، آغاز حرکت کاروان‌ طلاب و فعالان فرهنگی بهبهانی از گرگان به سوی حرم مطهر رضوی.

* پایگاه خبری صبح توس:
- ماجرای آخرین بوسه / شاید شهادت کار بزرگی باشد اما بزرگتر از آن دل کندن یک مادر از فرزندش است اینکه بدانی رفتن فرزندت دیگر بازگشتی ندارد اما بازهم اجازه بدهی او برود با آنکه جانت به جانش بسته است.
- مقبره 'شیخ کافی' نگین خواجه ربیع مشهد است.
- تقدیر از سردار حسین ظریفی برای ایجاد امنیت در جنوب شرق کشور.
- بی مهری به مسکن مهر و رویای بر باد رفته جوانان تربت حیدریه.
- سیاست زدگی در حوزه سلامت موج می‌زند.
7489 / 6053 گردآورنده: میترا عبداللهی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.