اخبار مرتبط

تابناک نوشت: شهردار مشهد از مدیران سه کانال اصلاح طلب در تلگرام شکایت کرد. گفته می شود دلیل شکایت وی 'انتشار خبر انفصال شهردار، افزایش عوارض و مصوبه های شورای شهر' بوده است.
- مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد: طرح جایگزینی موتورسیکلت‌ های برقی آغاز می ‌شود.

* پایگاه خبری قدس آنلاین:
- آیا وزارت بهداشت و درمان اطلاعی از کمبود پزشک متخصص در بردسکن دارد؟ / این روزها یکی از مطالبات مردم بردسکن تامین پزشک متخصص برای تنها بیمارستان این شهرستان است.
- داستان دریافت اجباری شهریه تمامی ندارد / سوژه نخ نمای دریافت وجوه غیر متعارف و اجباری توسط آموزش و پرورش در ابتدا و انتهای سال تحصیلی ادامه داشته و بسیاری از خانواده ها بر این باورند که حتما چراغ سبزی برای این اقدام وجود دارد که مدارس بدون هیچ ابایی بابت صدور کارنامه گرو کشی می کنند.
- واحدهای صنفی غیرمجاز رمق بازار مشهد را گرفته است / یکی از چالش ‌ها و مسائل کلانشهر مشهد وجود واحدهایی است که بدون داشتن مجوز در حوزه‌ ها و بخش ‌های مختلف به راحتی مشغول کارند و در گوشه گوشه شهر بدون اینکه حق و حقوق دولت (مالیات) و دیگر هزینه ‌ها مانند عوارض را بپردازند، جولان می ‌دهند و کسب درآمد و سود می‌ کنند.

* پایگاه خبری صبح توس:
- تاریخ نگار معاصر: حقوق بشر آمریکایی فقط با تبلیغات استوار است.
- مدیر روابط عمومی آب و فاضلاب مشهد: 'مانور فشار' عامل گل ‌آلود شدن آب منطقه امامت مشهد.
- دریاچه بزنگان سرخس، عروس دریاچه های ایران / دریاچه بزنگان سرخس، بزرگ‌ ترین دریاچه طبیعی استان خراسان رضوی هرسال پذیرای بسیاری از گردشگران و مسافران به ‌خصوص در ایام تعطیلات تابستانی است.
- عاشقانه ‌های 25 ساله حاج غلامرضا و بی بی جان در طبیعت خراسان رضوی / حاج غلامرضا معیری و حاجیه زهرا جغتائی معروف به بی بی جان، زوج کهنسال جغتایی هستند که 25 سال از عمرشان را در دامان طبیعت و در دره ای سرسبز به نام کلاته معیری گذرانده اند.

* پایگاه خبری مشهد پیام:
- رزمایش رسانه‌ های پاک در پایتخت معنوی جهان اسلام / برپایی بازار فیلم اسلامی / این روزها مشهد میزبان 600 مهمان داخلی و خارجی و 230 شبکه از 36 کشور جهان در نهمین اجلاس رادیو و تلویزیون ‌های اسلامی است حضوری که بیشتر شبیه تبلیغات رسانه ای در مقابل هزاران رسانه استکبار است.
- غرضی، وزیر سابق نفت: تمام قرادادهای بین‌ المللی و مخصوصا نفتی باید از نظر حقوقی همه جانبه مورد بررسی قرار گیرد و برای تمام تعهدات تضمین دریافت کند.

* پایگاه خبری پرستوها:
- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی: طبق مصوبه دولت یارانه مددجویان از ماه آینده توسط مجموعه‌ های زیرپوشش پرداخت می ‌شود که بخشی از این افراد مددجویان زیرپوشش این نهاد هستند.
7489 / 6053 خبرنگار: میترا عبداللهی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.