اخبار مرتبط

ابو مهدی المهندس دوشنبه شب در حاشیه نهمین اجلاس رادیو و تلویزیونهای کشورهای اسلامی در مشهد طی گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هدف داعش و امثال آن از ایجاد جنگ و خونریزی در عراق، سوریه و لیبی تخریب این کشورها و تقسیم آنها به کشورهای کوچکتر در جهت اهداف دشمنان امت اسلام است.
وی اظهار کرد: وجود اسلام آمریکایی و انگلیسی در بین حاکمان برخی کشورهای منطقه باعث تقابل آنها با اسلام ناب محمدی شده است.
وی با اشاره به نقش ایران در منطقه گفت: دعوت انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) پشتیبانی از مردم مظلوم جهان از جمله فلسطین، عراق و یمن بود که هدف مهم و مقدس است و هیچگاه نیز از هدف خود دور نشد.
المهندس افزود: آزادی موصل نیز نتیجه نثار خونهای بسیار از همه افراد و گروهها و جانباز شدن عده ای از هموطنان و یتیم شدن برخی خانواده ها بود.
نهمین اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیونهای اسلامی با حضور 600 میهمان داخلی و خارجی و 230 شبکه از 36 کشور تا 13 تیر ماه در مشهد ادامه دارد.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.
7507/ 6053 خبرنگار: مصطفی نخعی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.