اخبار مرتبط

علی رسولیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این راستا هم از سهامداران این شرکت و هم از کسانی که توانمندی و ارتباط مناسب برای جذب سرمایه و اجرای پروژه را دارند می توان در ترکیب هیات مدیره آن استفاده کرد.
وی اظهار کرد: برای این منظور گزینه هایی بررسی شده و تاکید بر انتخاب فردی است که بتواند شرکت پدیده را به نقطه مناسب برساند.
وی با بیان اینکه دولت حل مشکلات شرکت پدیده را پیگیری می کند گفت: دولت با همکاری قوه قضاییه و محوریت وزارت کشور و ستاد تدبیر خراسان رضوی با جدیت پیگیر حل مسائل و مشکلات مردم در ارتباط با این شرکت می باشد.
رسولیان افزود: وزیر کشور بعد از ارائه گزارش وضعیت این شرکت به مجلس شورای اسلامی و بررسی های لازم بر پیگیری قاطع مسائل مربوط به آن به ویژه از سوی استان تا حل و فصل نهایی تاکید کرده است.
وی ادامه داد: جلسات کمیته اجرایی برای حل مشکلات این مجموعه با دقت و جدیت در حال برگزاری است و بازرس ویژه ای برای بررسی و ارزیابی مسائل مختلف آن از مدتی قبل فعال شده و گزارش های مطلوبی نیز تاکنون ارائه شده است.
وی اظهار کرد: تلاش می شود مردم و سهامداران این شرکت در حل مسایل و مشکلات آن مشارکت کنند تا سریعتر به نتیجه مطلوب برسیم.
رسولیان گفت: هم اکنون شروع ساخت و سازها و تعیین هیات مدیره جدید در اولویت اقدامات در این زمینه است.
وی با بیان اینکه فرآیندهای مربوط به شروع عملیات اجرایی پروژه های این شرکت با رعایت دقت و حساسیت های ویژه در دست انجام است، افزود: از بین 38 شرکت ملی عمرانی که در مناقصه پدیده شرکت کرده اند 18 شرکت بزرگ و مطمئن برای مرحله نهایی انتخاب شدند و هم اکنون برنده نهایی آن نیز مشخص شده است.
وی ادامه داد: مقدمات کار و تجهیز کارگاه ها نیز در دست انجام است که امیدواریم عملیات اجرایی پروژه ها همزمان با سالروز میلاد حضرت امام رضا (ع) آغاز شود.
رسولیان اظهار کرد: تاخیری که در آغاز عملیات اجرایی این پروژه ایجاد شده به دلیل اهمیت اولویت بندی پروژه ها و انتخاب شرکت های توانمند برای اجرای آنها بوده است.
وی گفت: انتظار است سهامداران به گونه ای عمل کنند که دقت فدای سرعت نشود.
وی افزود: موضوع ورود پدیده به بورس نیز بعد از سه سال پیگیری در شورای عالی بورس مطرح شده و تلاش می شود با دفاع صحیح، این امر مسیر درست خود را بیابد.
مدیرکل امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: روند کاهش ارزش سهام پدیده و راهکارهای مربوط برای جلوگیری از این روند نیز در دست پیگیری است.
1906 / 6053 خبرنگار: فاطمه یوسفی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.