اخبار مرتبط

حجت الاسلام علی عجم روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دولت دوازدهم مصم است کابینه را ترمیم کند و وزرایی را که با سیاستها و برنامه های آن خیلی همراه نبوده و با احتیاط رفتار می کردند تغییر دهد زیرا می بایست وزیرانی در این دولت فعال شوند که به سیاستها و برنامه های آن ایمان دارند و در همین راستا عمل کنند.
وی ادامه داد: با توجه به اولویتهای دولت ترمیم کابینه باید با هدف رونق اقتصادی، اشتغالزایی در راستای سند چشم انداز و توسعه کشور انجام شود. هر وزیری می بایست در حوزه کاری خود تخصص و اشراف داشته و با تجربه باشد و با تاکید بر جوانگرایی از معرفی افراد کم تجربه نیز پرهیز شود.
دبیر مجمع روحانیون مبارز خراسان رضوی گفت: در این میان امروز مشکل اصلی دولت جریانی است که تصمیم گرفته دولت دوازدهم به هر شکل ممکن به شعارها و اهداف خود نرسیده و موفق نشود.
وی افزود: برخی اقدامات و رفتارهایی که این روزها علیه دولت و رئیس جمهوری انجام می شود به ضرر کشور و مردم است.
عجم ادامه داد: این نوع اقدامات چشم انداز روشنی ندارد و منجر به حیرت و سرگردانی نسل جوان می شود در حالی که همه بخشها و مسئولان کشور باید در کنار هم در راستای توسعه، ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم عمل کنند. تا همراهی و همدلی نباشد این امر محقق نمی شود.
خبرنگار : فاطمه یوسفی **انتشاردهنده: حسین کریم زاده
1906/1858

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.