اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا حسین ابراهیمی کردیانی روز سه شنبه در نشست هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس در بجستان افزود: مردم به دنبال تحرکات اخیر گروهک تروریستی داعش در ایران با حضور گسترده در این آیین صلابت خود را در مقابله با استکبار و رژیم اشغالگر قدس به اثبات می رسانند و حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام می دارند.
وی اظهار کرد:فریاد دفاع از مسلمانان فلسطینی و آزادی بیت المقدس تنها منحصر به ایران تنها نیست بلکه به شعار همه آزادی خواهان و مسلمانان کشورهای اسلامی و سایر نقاط جهان تبدیل شده است.
وی ادامه داد: همه آزادی خواهان و بیداردلان دنیا، هم صدا با ملت انقلابی ایران اسلامی در روز جهانی قدس با حضور در صحنه؛ تنفر و برائت خود را از استکبار جهانی و رژیم اشغالگر قدس نشان می دهند.
وی با تاکید بر اینکه همگان موظف به انتقال روز قدس به عنوان میراث ماندگار امام خمینی (ره) به نسل های آینده هستند، گفت: امروز جهانیان به نقش تاثیر گذار ایران در سطح منطقه پی برده و کشور ما با وجود شرارتها، هجمه ها و تحریم های دشمنان در حدود 40 سال بعد انقلاب مانند خورشید درخشانی در جهان می درخشد.
راهپیمایی روز جهانی قدس هم زمان با سایر نقاط کشور و استان خراسان رضوی حدفاصل چهارراه انقلاب تا مصلی نماز جمعه بجستان برگزار می شود.
شهرستان بجستان در فاصله 278 کیلومتری مشهد و جنوب استان خراسان رضوی واقع است.
2095/6012 خبرنگار: علیرضا حسن زاده ** انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.