اخبار مرتبط

محمدرضا حسین زاده روز دوشنبه در گفت وگ با خبرنگار ایرنا افزود: پارسال بخاطر مشکلات مالی خراسان رضوی در لیگ برتر والیبال نماینده نداشت ولی با پیگیریهای انجام شده طی سال اخیر این نقصان برطرف شد.
وی به ظرفیتهای خراسان رضوی در ورزش والیبال اشاره و بیان کرد: طی روزهای آتی مسئولان و حامی مالی تیم والیبال خراسان رضوی معرفی شده و این تیم لیگ برتری فعالیت خود را شروع خواهد کرد.
رئیس هیات والیبال خراسان رضوی ادامه داد: حضور نماینده ای از این استان در لیگ برتر والیبال زمینه کشف و رشد استعدادهای مختلف را فراهم می کند و قطعا شرایط بهتری را برای والیبال خراسان رضوی رقم خواهد زد.
وی گفت: هم اکنون 12 والیبالیست از خراسان رضوی در تیمهای مختلف لیگ برتر توپ می زنند و همچنین این استان دارای نمایندگان زیادی در تیم ملی نوجوانان، امید و دانشجویان است. مردم خراسان نیز علاقه زیادی به مسابقات والیبال دارند.
حسین زاده بر ضرورت فعالیت کانون مدارس والیبال در خراسان رضوی نیز تاکید و بیان کرد: باید شرایط برای حمایت از مدارس والیبال فراهم شود تا علاقه مندان بیشتری به این رشته ورزشی جذب شده و جوانان با استعداد شناسایی شوند.
هم اکنون سه هزار نفر در خراسان رضوی به صورت سازمان یافته در رشته والیبال فعالیت می کنند.
خبرنگار: توحید آرش نیا **انتشاردهنده: حسین کریم زاده
7498/1858
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.