اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان روز دوشنبه در پیامی درگذشت مرحومه سکینه ریخته گرزاده را به آیت الله سید احمد علم الهدی و حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی تسلیت گفته و از خداوند متعال برای آن بانوی صبور و مومن،‌ مغفرت و رضوان الهی و برای
فرزندان و بازماندگان آن مرحومه صبر و اجر مسئلت کرده است.
استاندار خراسان رضوی نیز با صدور پیامی این ضایعه را تسلیت گفت.
در بخشی از این پیام آمده است حضرت آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده معزز ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه محترم مشهد مقدس، خبر درگذشت فقیده سعیده حاجیه خانم مرحومه بانو سکینه ریخته گر زاده موجب تأثر و تألم فراوان اینجانب گردید، خداوند شما را اجر صابران دهد که حضرتش فرمود: و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انالله و اناالیه راجعون.
این پیام می افزاید: آن مرحومه در طول دوران حیاتش علاوه بر تربیت فرزندانی صالح، در کنار حضرتعالی به عنوان همراهی امین و یاری مهربان، همواره حضوری شایسته داشت. اینجانب این ضایعه دردناک را به محضر جنابعالی، فرزندان گرانقدر ایشان و همچنین تولیت محترم آستان قدس رضوی حضرت حجت الاسلام و المسلمین رئیسی تسلیت عرض می نمایم.
در ادامه پیام علیرضا رشیدیان آمده است: امیدوارم روح آن مرحومه در این ماه غفران و رحمت الهی، با اولیای خدا به ویژه حضرت فاطمه زهرا (س) محشور و در جوار حضرت حق متنعم باشد.
امام جمعه اهل سنت شهرستان تایباد نیز در پیامی این ضایعه را به آیت الله علم الهدی تسلیت گفت.
در بخشی از پیام مولوی غلام نبی توکلی آمده است: اینجانب خاموش شدن این شمع نورانی را خدمت حضرتعالی، بیت معظم بخصوص جناب حجت الاسلام و المسلمین سید حامد علم الهدی، معاونت محترم امور ایران در مجمع تقریب مذاهب اسلامی و حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی، تولیت محترم آستان قدس رضوی و فامیل وابسته تسلیت عرض نموده و از خداوند یکتا، فضل و رحمت برای ایشان و طول عمر همراه با سلامتی و حسن عاقبت برای بازماندگان خواهانم.
سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی نیز با صدور بیانیه ای ضایعه ارتحال یار و همراه آیت الله علم الهدی را تسلیت گفته و افزوده است: بی شک ابراز همدردی در این واقعه ناگوار تعظیم و تسلیم در مقابل مشیت الهی و تمسک به الطاف لایزال او و آرزوی سربلندی و موفقیت جنابعالی در ظل توجهات مولای غریبمان حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و عنایات خاصه حضرت بقیه الله الاعظم (عج) با حرکت در مسیر نورانی انقلاب به رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب می باشد.
این بیانیه می افزاید: امید آن است که رنج مدبرانه و تلاش خالصانه و مخلصانه سالیان متمادی آن فقیده سعیده جهت احیای مآثر قرآن کریم و رضایت اهل بیت عصمت و طهارت (ع) ره توشه خوبی برای لقای خدای متعال برای ایشان باشد.
خانه مطبوعات خراسان رضوی نیز در پیامی خطاب به آیت الله علم الهدی آورده است: قلم به احترام بانوان انقلابی که سرداران گمنام اما اثرگذار جبهه جهادند، بر می خیزد و داغ جانگداز آنان را به مردان بزرگ انقلاب تسلیت می گوید.
این پیام می افزاید: از محضر حضرت غفور ودود، مسئلت می کنیم میهمان رمضانی خویش را بر سفره کرامات خویش بنشاند و به بازماندگان ارجمند، به ویژه حضرت تان که همراه و همسر و همسفر روزهای مبارزه را از دست داده اید، صبری ماجور روزی فرماید.
3221/7507 / 6053
خبرنگاران: ناصر اسدزاده هروی و مصطفی نخعی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.