اخبار مرتبط

سید مجید آزیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی برای تداوم ارائه خدمات به مشترکین نیازمند وصول به موقع مطالبات خود می باشد.
وی اظهار کرد: به همین منظور برای تمام مشترکین بدهکار در شهرک صنعتی خیام به همراه قبوض ارسالی اخطار قطع برق نیز ارسال شده، که با مراجعه مشترکین نسبت به تقسیط یا تمدید مهلت پرداخت اقدام شده است و هم اکنون برق مشترکین مزبور وصل می باشد.
مدیر عامل شهرک صنعتی خیام نیشابور نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: صبح امروز برق 24 واحد تولیدی این شهرک به علت بدهی به اداره برق شهرستان قطع شد.
حسین محمدیان افزود: این در حالی است که قطع برق این تعداد واحد برخلاف مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان نیشابور بوده است.
وی اظهار کرد: براساس تصویب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، ادارات برق و گاز برای وصول مطالبات خود از واحدهای صنعتی باید با دفتر شهرک صنعتی خیام مکاتبه نموده و در صورت عدم وصول مطالبات در موعد مقرر، طی نامه کتبی به واحد بدهکار اخطار و در صورت پرداخت نشدن وجوه در مهلت تعیین شده اقدام به قطع برق و گاز کنند.
وی بدون اشاره به میزان بدهی 24 واحد تولیدی به اداره برق گفت: قطع برق بدون اخطار و به رغم توافقات قبلی اقدام درستی نبود.
محمدیان افزود: قطع برق واحدهای تولیدی علاوه بر زیان رساندن به این واحدها باعث می شود پساب تصفیه خانه این شهرک وارد محیط زیست شود و هم به محیط زیست و هم به این تصفیه خانه که 100 میلیارد ریال برای آن هزینه شده است، آسیب جدی وارد گردد.
شهرک صنعتی خیام نیشابور دارای 2 فاز به مساحت 246 هکتار و دومین شهرک صنعتی فعال استان خراسان رضوی از نظر حجم سرمایه، تعداد و ترکیب صنایع می باشد.
7489 / 6053 خبرنگار: میترا عبداللهی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.