اخبار مرتبط

برنامه صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با سخنرانی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، نشست مجمع عمومی سالانه انجمن حمایت از زندانیان مشهد، نشست خبری مشترک رئیس پلیس امنیت عمومی و رئیس پلیس راهور استان در آستانه ماه مبارک رمضان از دیگر رویدادهای خبری امروز در مشهد هستند.
امروز همچنین مناظره تحلیل انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم با حضور صادق زیباکلام و محمدعلی رامین، نشست خبری مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی و مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شوند.
نشست خبری رئیس فدراسیون ورزش مدارس، همایش یادبود شهدای روحانی با حضور استاندار خراسان رضوی، همایش حمل و نقل ریلی در ایران با تاکید بر خطوط قطارشهری و نشست خبری سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از دیگر رویدادهایی هستند که امروز در مشهد خبری می شوند.
رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آنها و اخبار متنوع دیگر در سایت استانی ایرنا به نشانی اینترنتی http://www.irna.ir/rkhorasan منتشر می شود.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad نیز برای دسترسی و دریافت سریع اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری راه اندازی شده است.
خبرنگار: مریم انجیدنی **انتشاردهنده: حسین کریم زاده
3027/1858

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.