اخبار مرتبط

محمود فرشیدی عصر سه شنبه در جمع فرهنگیان حامی حجت الاسلام رئیسی در مسجد امام سجاد(ع) مشهد افزود: حضور مردم در انتخابات بعد شرعی و اسلامی دارد و به عبارتی رقابت در کشور ما مانند رقابت های متداول در غرب نیست.
وی گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند اگر انتخابات نبود اثری از جمهوری اسلامی باقی نمی ماند و لازمه یک جامعه تحول آفرین وجود فضای باز برای طرح دردها و راهکارها است.
وی اظهار کرد: مروری بر روش های انتخاباتی گذشته نشان می دهد بعضی افراد برای پیروزی خود کارهایی کردند که خلاف شان بود و در نتیجه در نظر مردم پایین آمدند.
وی گفت: معلمی اعتبار اجتماعی دارد و شهید رجایی که یک الگوی مهمی برای ریاست جمهوری است ،‌معلم بوده و هر کس می خواهد رئیس جمهور شود می گوید شبیه رجایی هستم و در گذشته نیز بعضی چنین گفتند اما نبودند.
وی افزود: هم اکنون در این عرصه باید مشکلات معیشت و بیکاری مردم بیان شود برخی می گویند چرا در افطار رمضان صدای فلان خواننده پخش نمی شود و یا دغدغه آنها لغو کنسرت می باشد.
وی مدعی شد: سند 2030 یونسکو به عنوان مجرا و ابزار نفوذ جایگزین سند تحول بنیادین آموزش و پرورش شده است.
وی گفت: سند تحول بنیادین بر حاکمیتی بودن آموزش و پرورش امر حاکمیتی ، توسعه مشارکت معلمان و رفع مشکلات معیشتی و اولویت دادن به بودجه آموزش و پرورش تاکید دارد.
فرشیدی افزود: رویکرد کنونی به مسائل آموزش و پرورش رویکرد حزبی و سیاسی است و سیاسی ترین افراد در پشت صحنه و با عنوان مشاور فعالیت می کنند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
7507/6012خبرنگار: مصطفی نخعی ** انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.