اخبار مرتبط

تابناک نوشت: در روزهای گذشته آقایان رئیسی و قالیباف از طرح خود برای ایجاد پنج میلیون شغل در طول چهار سال گفتند. این وعده انتقادات زیادی را به همراه داشت. اما براستی آیا این وعده‌ها ممکن و قابل تحقق است!؟
برخی به حق گفتند تحقق این حرف با مطالعات علمی روز دنیا غیر ممکن است. برخی گفتند برای تحقق چنین هدفی باید به رشد اقتصادی 15 درصد برسیم و چنین و چنان که طبق محاسبات علمی نشدنی است. برخی به عادت همیشگی شان زبان به کنایه گشودند و گفتند این آقایان یا عدد و رقم متوجه نمی شوند یا نمی دانند شغل ایجاد کردن یعنی چه!؟

*دیگر اخبار برجسته تابناک به شرح زیر است:
- جانشین دبیرخانه پایتخت فرهنگی جهان اسلام: از ابتدای سال ٢٠١٧ تاکنون بیش از 5٠ هزار نسخه کتاب و محصولات فرهنگی و هنری دیگر از سوی دبیرخانه تولید و در اختیار عموم مردم قرار گرفته است.
- مدیرعامل بنیاد فرهنگی و هنری امام رضا (ع): انعقاد تفاهم نامه بین بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و مدرسه عالی شهید مطهری
- موافقت هیئت دولت با درخواست وزارت کشور برای اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی به منظور جبران خسارات و بازسازی تأسیسات زیربنایی و سایر بخش­های خسارت­ دیده ناشی از زلزله در استان خراسان رضوی .
- دبیر جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی خراسان رضوی: لیست اصولگرایان برای شورای شهر مشهد در حال تدوین است / با نظر گروه های مختلف تاکنون به لیست 70 نفری رسیده‌ایم / هیچ فرد و نهادی در جمع بندی نهایی دخالت ندارد مگر گروه های عضو ائتلاف.

*پایگاه خبری قدس آنلاین:
- استاد لرزه شناسی دانشگاه فردوسی مشهد: آخرین پردازش داده‌ها در دانشگاه فردوسی نشان داد زمین‌لرزه‌ایی که 16 فروردین ماه در گسل سفیدسنگ رخ داد، باعث شده تا گسلی دیگر که در موازات جنوب شرقی گسل اصلی، واقع شده است، فعال گردد.

*پایگاه خبری صبح توس:
- معاون وزیر جهاد کشاورزی: ضرورت برندسازی بین المللی زعفران به نام ایران
- سخنگوی کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری: کمیسیون تبلیغات، کمیسیونی مستقل و قانونمند است و تحت تاثیرهیچ جریان و گروهی قرار ندارد.
- نماینده جنبش حماس در تهران: مشکلات فلسطین ناشی از بی‌توجهی جامعه جهانی است/ سند 1967 هیچ حقی برای اسرائیل در خاک فلسطین قائل نیست.
- جهانگیر الماسی: نیازمند سردار سلیمانی‌هایی در حوزه فرهنگ و قضاوت هستیم/ متولیان قبلی وزارت فرهنگ باید در شهریور امتحان تجدیدی بدهند.
- یک کارشناس مسائل فرهنگی: فضای رسانه‌ای به‌صورت گزینشی از ارزشها صحبت می‌ کند/ فعالیت عمیق فرهنگی با اشرافی گری و خودشیفتگی سازگاری ندارد

*پایگاه خبری مشهد پیام:
- خزعلی، نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در شورای فرهنگی ـ اجتماعی زنان و خانواده: کمیسیون اصل 90 مصادیق نفوذ در قراردادها را به قوه قضائیه اعلام کرد.

*پایگاه خبری پرستوها:
- رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌های دولتی ثباتی ندارد همین مسئله باعث شده تغییراتی را در موضوع صادرات و واردات شاهد باشیم.
7489/ 6012 گردآورنده: میترا عبداللهی ** انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.