اخبار مرتبط

سید مسعود محولاتی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس اعلام وزارت کشور انتخابات شوراهای اسلامی در شهرهای دارای هفت و 9 کرسی در شورا به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
وی اظهار کرد: این شهرها در خراسان رضوی شامل چناران، کاشمر، سبزوار، نیشابور، تربت حیدریه، قوچان، تربت جام و تایباد می باشد.
وی گفت: توزیع دستگاه های رای گیری الکترونیکی در شهرهای مزبور از امروز آغاز شده و آموزش های لازم به مسئولان ستاد انتخابات این شهرها داده می شود.
دبیر ستاد انتخابات خراسان رضوی ادامه داد: همچنین 9 میلیون و 500 هزار تعرفه اخذ رای به این استان تحویل شده که در هفته پایانی اردیبهشت ماه بین شهرستانها توزیع می شود.
محولاتی افزود: برای برگزاری بهتر انتخابات در این استان نشست آموزشی با حضور 230 نفر از معاونان فرمانداری ها، بخشداران و مسئولان ستاد های انتخابات در استانداری خراسان رضوی در حال برگزاری است که آموزش های لازم به آنان ارائه می گردد.
وی از پرداخت اولین بخش اعتبارات مربوط به انتخابات طی هفته آینده خبر داد و اظهار کرد: این اعتبارات به محض پرداخت در اختیار شهرستانها و فرمانداری ها قرار می گیرد.
چهار هزار و 700 شعبه اخذ رای در استان خراسان رضوی در نظر گرفته شده که 2 هزار و 100 شعبه از این تعداد شهری و 2 هزار و 600 شعبه روستایی است.
از جمعیت شش میلیون و 400 هزار نفری این استان چهار میلیون و 500 هزار نفر واجد شرایط رای دادن در انتخابات هستند.
7505 / 6053 خبرنگار: ندا جواهرفر** منتشرکننده: محمد حسین علی مقدم
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.