اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سخنرانی غلامعلی رجایی مشاور مرحوم آیت الله رفسنجانی در ستاد انتخاباتی دکتر روحانی، برگزاری دوره آموزشی ویژه اعضای شعب اخذ رای و نمایندگان فرمانداران، نشست ستاد اقامه نماز استان، مراسم افتتاح المپیک ویژه معلولین ذهنی کشور با حضور رئیس کمیته المپیک ایران و برگزاری نهمین گردهمایی استادان و مربیان موسسه تدبر در قرآن و سیره از دیگر رویدادهای خبری امروز در مشهد می باشد.
مراسم پایانی مهارتهای بانوان با حضور مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده، هفتمین همایش سفیران آفتاب، کارگاه آموزشی مهارت زندگی با حضور رئیس پلیس فتای استان، بازدید استاندار خراسان رضوی از شهرک صنعتی چرمشهر و نشست هم اندیشی 'شهر، فرهنگ، اجتماع' با موضوع 'طراحی کالبدی و مدیریت راهبری مساجد بر اساس رویکرد مدیریت جهادی' نیز امروز در مشهد برگزار می شود.
رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آنها و اخبار متنوع دیگر در سایت استانی ایرنا به نشانی اینترنتی http://www.irna.ir/rkhorasan منتشر می شود.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad نیز برای دسترسی و دریافت سریع اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری راه اندازی شده است.
7498 / 6053 خبرنگار: توحید آرش نیا ** انتشاردهنده: محمد حسین علی مقدم
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.