اخبار مرتبط

مدیر روابط عمومی فرودگاه مشهد روز سه شنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: پرواز 961 ساعت پنج صبح امروز شرکت ایران ایرتور به مقصد تهران بعد از سوار کردن مسافران به دلیل نقص فنی انجام نشد.
حسن جعفری افزود : تمامی مسافران این پرواز بعد از پذیرایی با پروازهای مختلف به تهران اعزام شدند.
وی ادامه داد: قرار بود این مسافران با پرواز جایگزین ساعت هشت صبح به تهران اعزام شوند که این هواپیما نیز به دلیل نقص فنی در تهران زمینگیر شد از این رو 60 نفر از مسافران با پرواز 1032 شرکت هواپیمایی ماهان، 20 نفر با پرواز سپهران، 10 نفر با پرواز معراج و 70 نفر دیگر هم ساعت 12 امروز با پرواز جایگزین که قرار بود صبح امروز انجام شود به مقصد تهران اعزام شدند.
او گفت: در پی نقص فنی پرواز ساعت پنج صبح امروز دو پرواز دیگر شرکت هواپیمایی ایران ایرتور که قرار بود با همین هواپیما انجام شود نیز با تاخیر مواجه شده است.
وی افزود: پرواز این شرکت به مقصد رشت در ساعت 11:35 انجام نشد و برنامه ریزی شده با دو ساعت و 45 دقیقه تاخیر با پرواز جایگزین انجام شود.
مدیر روابط عمومی فرودگاه مشهد ادامه داد: پرواز شرکت ایران ایرتور از مشهد به مقصد بندرعباس هم که باید ساعت 14 امروز انجام شود با تاخیر دو ساعته مواجه شده است.
فرودگاه مشهد بعد از مهرآباد تهران دومین فرودگاه پرترافیک کشور است که بطور متوسط در شرایط عادی تا 180 پرواز ورودی و خروجی و در ایام پیک تا 250 پرواز از آن انجام می شود.
خبرنگار: فاطمه یوسفی **انتشاردهنده: حسین کریم زاده
1906/1858
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.