اخبار مرتبط

دبیر کنفرانس به خبرنگار ایرنا گفت: از مجموع 235 مقاله ارائه شده به دبیرخانه کنفرانس 139 مقاله مورد پذیرفته شده است.
هادی اعظمی افزود: برگزاری کنفرانس برنامه‌ریزی و مدیریت شهری در سطح ملی از سال 1385 در مشهد آغاز شده و با توجه به اینکه در سال 2017 این شهر پایتخت فرهنگی جهان اسلام است کنفرانس کنونی به صورت بین‌المللی برپا می‌شود.
وی ادامه داد: هدف این کنفرانس هم‌اندیشی اساتید، نخبگان و مدیران حوزه‌های شهری و تبادل تجربیات، دستیابی به مولفه ها و معیارهای پایتخت فرهنگی و بهره گیری از تجربه های ملی و بین المللی در زمینه مدیریت و برنامه ریزی شهری است.
دبیر کنفرانس بین‌المللی برنامه‌ریزی و مدیریت شهری گفت: در این چارچوب اساتید مطرح ملی و بین‌المللی همچون دکتر مهران مدنی استاد محیط ‌زیست شهری دانشگاه آمریکایی بیروت، دکتر فرماست محقق شهر هوشمند و مشاور ارشد شهر هوشمند آمستردام، گبهارت استاد دانشگاه هایدلبرگ، پروفسور صدریا اندیشمند و پژوهشگر مسائل فرهنگی، صرافی استاد برنامه ریزی شهری و منطقه ای دانشگاه شهید بهشتی، رضویان استاد گروه جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری دانشگاه تربیت مدرس، سعید رضا عاملی استاد گروه ارتباطات دانشکده علوم اجتماعی تهران و دکتر مجید فتحی از آلمان حضور خواهند داشت.
مراسم آغزین این کنفرانس با حضور استاندار خراسان رضوی، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و جمعی دیگر از مدیران شهری و استانی برگزار شد.
هشتمین کنفرانس بین‌المللی برنامه‌ریزی و مدیریت شهری توسط شورای اسلامی شهر مشهد، شهرداری مشهد، و دانشگاه فردوسی مشهد تا ششم اردیبهشت جاری ادامه دارد.
کلانشهر مذهبی مشهد در سال 2017 میلادی به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در آسیا انتخاب شد و مراسم رسمی افتتاحیه این رویداد بزرگ پنجم بهمن ماه سال گذشته با حضور بیش از 250 میهمان خارجی از کشورهای اسلامی برگزار شد.
خبرنگار: توحید آرش نیا **انتشاردهنده: حسین کریم زاده
7498/1858
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.