اخبار مرتبط

قاضی سید جواد حسینی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : پس از بررسی فیلم های موجود اتهام حبس مسافران داخل هواپیما توسط خلبان این پرواز محرز شد و وی به این اتهام دستگیر و روانه زندان شد.
وی اضافه کرد: در روزهای 29 و 30 بهمن ماه به دلیل وضعیت نامناسب جوی پروازهای فرودگاه هاشمی نژاد مشهد دچار تاخیر و لغو پرواز شد که در این میان برخورد برخی شرکتهای هواپیمایی نامناسب بوده و از جمله خلبان پرواز 747 شرکت ماهان به مدت هفت ساعت مسافران را داخل هوایما حبس کرده و اجازه خروج به آنان را نداده بود.
وی بیان کرد : در پی این اتفاق رسیدگی به موضوع در داسرای عمومی و انقلاب مشهد آغاز شد و پس از بررسی شواهد و اسناد موجود مشخص شد برخی از این شرکتها برخوردهای نامناسب با مسافران داشته اند که موضوع در دست رسیدگی است
معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد تاکید کرد : پرونده سایر شرکتهای متخلف نظیر کاسپین و آتا نیز در شعبه ویژه جرائم فرودگاه در دست پیگیری و رسیدگی است .
روز جمعه 29 بهمن ماه سال جاری با وجود بارش برف سنگین تا ساعت 20 تمام پروازهای فرودگاه مشهد انجام شد ولی با تشدید بارش برف، پروازها تا ساعت 9 صبح شنبه 30 بهمن متوقف شد و پرواز ماهان به مقصد تهران از پروازهایی بود که مس0افران را مدت هفت ساعت داخل هواچیما حبس و اجازه پیاده شدن را به آنان نداده بود.
7505/6012خبرنگار : ندا جواهرفر** منتشرکننده : علی حیدر شاه حسینی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.