اخبار مرتبط

سید مجتبی احمدی روز دوشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد افزود: 150 پایگاه جمع‌آوری کمکهای مردمی هلال احمر خراسان رضوی نیز برای مناطق سیل زده همچنان فعال است.
وی اضافه کرد: تا کنون 10 محموله کمک مردمی به استان گلستان،11 محموله به لرستان و یک محموله کمک مردمی به استان خوزستان از طرف هلال احمر استان خراسان رضوی ارسال شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: تیمهای جمعیت هلال احمر استان در استان گلستان هم مستقر هستند و کمکهای لازم را به مردم این مناطق ارائه می دهند.
احمدی افزود: برای رسیدن به جامعه تاب آور در زمان بلایا می توان از ظرفیتهای دستگاههای مختلف به ویژه شهرداریها استفاده کرد.
وی ادامه داد: استفاده از ظرفیتهای اطلاعاتی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد برای هماهنگی بین بخشی در زمان بلایای طبیعی ضروری است همچنین می توان پروژه های مشترکی برای تحقق این مهم اجرایی و در راستای گسترش آموزشهای همگانی نیز از این ظرفیت استفاده کرد.
در این جلسه محمد رضا کلائی شهردار و محمد رضا حیدری رئیس شورای اسلامی شهر مشهد به صورت افتخاری به عضویت جمعیت داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی درآمدند.
1922/7505
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.