اخبار مرتبط

امیر عزیزی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین در پی اخطار هواشناسی و تداوم باش پرحجم 14 سالن بحران و 25 سالن ورزشی برای اسکان اضطراری شهروندان مشهدی در سطح این کلانشهر با گنجایش پذیرش 20 هزار نفر آماده شده اند.
عزیزی ادامه داد: 500 نیروی آتش نشان و امداد و نجات هم در 50 ایستگاه در سطح شهر مشهد در حالت آماده باش هستند و همچنین ستاد مدیریت بحران شهرداری این کلانشهر در آماده باش است.
شعبه ای از رودخانه کشف رود که در بارشهای نوروزی امسال در نهم فروردین ماه به حالت طغیان درآمده بود از کوههای هزارمسجد و شعبه دیگر آن از کوههای بینالود سرچشمه گرفته و از شمال شهر مشهد می گذرد. این رودخانه 290 کیلومتری از غرب به شرق جریان دارد و در ادامه مسیر در محل پل خاتون به رودخانه هریرود می پیوندد و از آنجا به بعد 'رود تجن' نام گرفته و به سوی ترکمنستان ادامه می یابد و در ریگزارهای کشور همسایه فرو می رود.
براساس اخطار اداره کل هواشناسی خراسان رضوی شدت بارشها طی امروز و فردا 25 و 26 فروردین ماه در این استان افزایش یافته که منجر به بروز روان آب، آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیلها در بیشتر مناطق خراسان رضوی می شود. تاکنون به همین خاطر سیلاب در شهرستانهای کلات، درگز و سرخس در شمال خراسان رخ داده است.
7505/1858
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.