اخبار مرتبط

حسن رحیم پور ازغدی روز شنبه در نشست راهکارهای تحقق شعار سال 98 در جمع دانشجویان سبزوار افزود: در چهار دهه گذشته هر زمان مقابل کشورهای غربی تن به عقب نشینی و وادادگی دادیم آنها محکم تر از گذشته به ما ضربه زدند.
وی با بیان اینکه رفتارهای غرب و آمریکایی ها باید برای ما درس آموز باشد اظهار داشت: باید به این نتیجه برسیم که عقب نشینی در برابر دشمنان موجب گستاخی بیشتر آنها شده است.
وی با اشاره به گستردگی نفوذ سیاسی، فرهنگی و معنوی انقلاب اسلامی در کشورهای منطقه گفت: آنچه سبب پیروزی سوریه و عراق بر گروه های تکفیری و داعش شد، قدرت نرم جمهوری اسلامی، خون شهدای مدافع حرم و ایدئولوژی انقلاب اسلامی بود.
رحیم پور ازغدی افزود: پیروزی گروههای مقاومت اسلامی با پول به دست نیامده چون اگر پول در پیروزی ها نقش می داشت امروز باید عربستان و آمریکا که هزاران دلار در عراق، سوریه و یمن هزینه کردند دست برتر منطقه می بودند.
وی با اشاره به نامگذاری سال 'رونق تولید' از سوی رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: فرهنگ کار، اشتغالزایی و مصرف باید در کشور ترویج پیدا کند و در قبال تولید بیشتر مصرف کمتر داشته باشیم.
وی گفت: بخش بزرگی از موانع تحقق اقتصاد مقاومتی، داخلی و مربوط به حوزه مدیران و مسئولان است و در صورتی که در درون کشور درست عمل شود فشارهای بیرونی کمر ما را نمی شکند.
رحیم پور ازغدی افزود: نقطه آسیب پذیر انقلاب اسلامی، بخش اقتصاد است که باید با تکیه بر اقتصاد مقاومتی آن را تقویت کنیم تا در برابر تحریم ها آسیب پذیر نباشیم.
وی ادامه داد: مانع بیرونی تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، نظام سرمایه داری است که برای غارت ثروت کشورهای جهان در پی استعمار ملت ها یا تحریم آنهاست.
8145/7495 / 6053
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.