اخبار مرتبط

سردار یعقوبعلی نظری روز جمعه در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته مشهد افزود: به فرموده امام خمینی(ره) مفتخریم که دشمن از دست ما عصبانی است و شما مردم نیز باید افتخار کنید که فرزندان این ملت توانسته اند دشمن را تا این حد عصبانی کنند.
وی ادامه داد: استکبار جهانی امروز آسیب پذیرتر و ضعیفتر از هر زمان دیگری شده زیرا و آرمان و اراده ندارد. آنان نمی دانند که با چنین اقداماتی فقط سرعت گسترش انقلاب اسلامی را در سطح جهان گسترش می دهند.
فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را ذوالفقار ولایت توصیف و بیان کرد: این نهاد انقلابی در دست ولایت همچنان برتری دارد و برنده تر از گذشته فعالیت خواهد کرد.
وی گفت: سپاه پاسداران مولود انقلاب اسلامی و جنس آن از جنس انقلاب است. این نهاد مردمی از متن و بطن انقلاب اسلامی و مردم برخاسته است. سپاه از دیدگاه نرم افزاری هم اندیشه انقلاب اسلامی و نشات گرفته از تفکر انقلابی و الگوی مردمی است.
سردار نظری همچنین از ابراز محبتها و حمایتهای گسترده آحاد مردم، گروهها و نهادهای نسبت به سپاه پاسداران در مقابل اقدام بی پایه استکبار قدردانی و بیان کرد: حمایتهای مردمی بار مسئولیت سپاه را سنگینتر کرده است. بدانید هر کاری که فرزندانتان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام می دهند به نیابت از شما مردم است.
وی در ادامه به دستاوردهای سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس و نیز سازندگی اشاره و بیان کرد: وظیفه سپاه دفاع از انقلاب و بسط و گسترش تفکر و اندیشه انقلاب اسلامی است. این نهاد انقلابی و ریشه دار در معنویت، در جغرافیا و معادلات مادی تعریف نشده است.
فرمانده سپاه امام رضا(ع) افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکنون در تعالی بخشی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحکیم و حفظ آن، مواجهه با تحریمها و مبارزه با دشمن و تروریستهایی نظیر داعش از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.
وی گفت: سپاه پاسداران در تولید فرهنگ دفاع از انقلاب اسلامی، فرهنگ گسترش اندیشه های ناب انقلاب و فرهنگ دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول 40 سال حیات بابرکت انقلاب اسلامی نقش بسزایی ایفا کرده است.
3027/1858
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.