اخبار مرتبط

به گزارش روز پنجشنبه اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در مراسم تقدیر از جانبازان به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز در تالار کوهسنگی مشهد افزود: حاکمیت و همه مسئولان وظیفه دارند بدون هیچ منتی برای رفاه جانبازان و خانواده های آنان تلاش کنند و این وظیفه شرعی و قانونی همه مدیران است.
وی اظهار داشت: تلاش بی منت برای رفاه جانبازان و خانواده های معظم آنان که از سرمایه های ارزشمند انقلاب اسلامی به شمار می روند وظیفه همه مسئولان است و در این مسیر همه تلاش خود را برای تکریم این عزیزان و خانواده های آنان به کار خواهیم گرفت.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی آرمان های بسیار بزرگی دارد و به همین دلیل دشمن هر لحظه به دنبال توطئه علیه انقلاب است گفت: سپاه پاسداران به عنوان شناسنامه انقلاب اسلامی چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوران بعد از جنگ تحمیلی، کارهای بسیار بزرگی انجام داده و بدیهی است که دشمنان چشم دیدن آن را ندارند.
استاندار خراسان رضوی افزود: جانبازان گرانقدر در دوران دفاع مقدس با تکیه بر ارزش های دینی و برای جلب رضایت خداوند به جبهه های جنگ رفتند و با تمام توان برای دفاع از مرزهای ایران اسلامی تلاش کردند.
وی با اشاره به صبر و شکیبایی خانواده های معظم جانبازان و ایثارگران در سال های پس از دوران دفاع مقدس اظهار داشت: کسانی که امروز در صحت و سلامت به سر می برند، آیا حاضرند در برابر کسب مادیات، بخشی از اعضای بدن خود را از دست بدهند؟ لذا فقط اخلاص و صداقت ایثارگران، آن ها را راهی جبهه های حق علیه باطل کرد.

* بانک اطلاعاتی برای اشتغال فرزندان ایثارگران تهیه شده است
مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران هم در این مراسم گفت: در اولین گام با کمک بنیاد شهید بیش از هفت هزار نفر از فرزندان جامعه ایثارگری با مدارک تحصیلی و مهارت های مختلف شناسایی شده اند و اکنون بانک اطلاعاتی به نسبت دقیقی در اختیار داریم که از ماه های آینده زمینه اشتغال آنان فراهم خواهد شد.
حسن فتحی نیا افزود: با تاکید استاندار خراسان رضوی ستادی در جامعه ایثارگران به ریاست معاون امور اقتصادی استانداری شکل گرفته که وظیفه دارد اقدامات لازم برای اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر را انجام دهد.
وی ادامه داد: در ماه های اخیر تحرک بی سابقه و کم نظیر در حوزه اقتصادی استان انجام شده و از نظر استاندار خراسان رضوی هیچ موضوعی با اولویت تر از مسئله اقتصاد وجود ندارد.
2030 / 6053
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.