اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، خالقداد عرب روز پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان رشتخوار افزود: آمریکا حامی و موسس تروریسم در جهان است و این امر در جریان ناآرامی های سوریه و عراق به اثبات رسید.
وی اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راه مبارزه با داعش در عراق، سوریه، لبنان، افغانستان و در جای‌ جای سرزمین اسلامی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرد و این موضوع یکی از عوامل مهمی است که دشمن و حامیان تروریستها را عصبانی کرده است.
وی گفت: دشمنان سیلی محکمی از سپاه پاسداران خورده اند و باید بدانند که ملت ایران با تمام قدرت و با حمایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس جمهوری، از این نهاد مردمی حمایت خواهد کرد.
فرماندار رشتخوار با اشاره به بروز سیل در برخی مناطق کشور افزود: در این حوادث بسیجیان، نیروهای نظامی و انتظامی در کنار دولت به یاری سیل زدگان شتافتند و گرچه دشمن ما را از دریافت کمک سایر کشورها نیز محروم کرد اما مردم جانانه پای کار ایستادند.
وی اظهار داشت: در سیل اخیر، سپاه پاسداران با بسیج تمام امکانات و بهره گیری از ظرفیت های خود همراه با دیگر نیروهای نظامی و انتظامی به یاری سیل زدگان شتافت که این امر بیانگر مردمی بودن این نهاد ارزشی است.
وی با اشاره به فعالیت و آمادگی موکب امام رضا (ع) در رشتخوار گفت: این موکب آمادگی دارد روزانه 5000 پرس غذای گرم را طبخ و بین هموطنان سیل زده توزیع کند.
شهرستان رشتخوار با بیش از 62 هزار نفر جمعیت در 209 کیلومتری جنوب شرقی مشهد واقع است.
7079/ 6053
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.