اخبار مرتبط

حجت الاسلام حسین صافدل روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از دانشگاهها به عنوان پایگاه مهم عملیاتی ساختن شعار سال رونق تولید یاد و بیان کرد: دانشگاهها به عنوان مراکز تولید علم و پایگاه فرهنگ سازی نقشی مهم در هدایت جریان رونق تولید دارند که می بایست در دو جبهه به این مهم بپردازند.
وی افزود: مراکز دانشگاهی باید با فرهنگ سازی و تربیت نیروی توانمند علمی در راستای ارتقای کیفیت تولیدات گام بردارند تا با حمایت از کالای داخلی شاهد رونق تولید در کشور باشیم. شعار سال در واقع هدفگذاری برای هدایت برنامه های اجرایی در همه سطوح جامعه است لذا و همگان ملزم به ایفای نقش خود در این مسیر هستند تا بتوان به تعالی و رشد کشور کمک نمود.
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه رونق تولید را راهکار رفع معضلات اقتصادی جامعه توصیف و بیان کرد: اقشار مختلف مردم و مسئولان دستگاههای اجرایی باید برای عملیاتی کردن شعار سال از تمام ظرفیتها و امکانات موجود به شکل مطلوب استفاده کنند.
وی ادامه داد: می توان با وحدت ملی، رشد معنوی، قناعت و مساوات، ایثار و گذشت، کمک به محرومان و حرکت جهادی در راستای رونق اقتصادی و عدالت اجتماعی گام برداشت.
تربت حیدریه در فاصله 150 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.
7079/1858
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.