اخبار مرتبط

علی اصغر اصغری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مدت 85 میلیون لیتر بنزین در منطقه خراسان رضوی مصرف شد که بیشترین مقدار آن در روز 29 اسفند پارسال به میزان 6 میلیون و 534 هزار لیتر و کمترین مقدار نیز در روز چهاردهم فروردین امسال به میزان سه میلیون و 619 هزار لیتر بوده است.
وی اظهار داشت: در این مدت همچنین 25 میلیون متر مکعب سوخت سی.ان.جی مصرف شد که نسبت به مدت مشابه پارسال تغییر محسوسی نداشته است.
وی گفت: این شرکت پس از هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر بارش ‌های سیل ‌آسا و شرایط نامساعد جوی در بیشتر استان‌ ها، با برنامه ریزی و آماده باش کامل و تشکیل ستاد بحران، توانست سوخت کافی در منطقه ذخیره سازی کند.
اصغری افزود: همچنین بازدید از جایگاه ‌ها با هدف رفع نواقص احتمالی، ایجاد نوبت ‌های کشیک شبانه‌ روزی، ارزیابی کمی و کیفی عرضه سوخت به مردم و زیبا سازی جایگاه ها با نمادهای نوروزی از جمله مواردی بود که به منظور آمادگی ‌های نوروزی پیش از آغاز سال جدید انجام شد.
شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خراسان رضوی با 134 جایگاه عرضه گاز فشرده طبیعی(سی.ان.جی) و 125 جایگاه عرضه سوخت مایع، شهرستانهای مشهد، چناران، کلات، بینالود، فیروزه، نیشابور، فریمان، قوچان، تربت جام، تایباد، درگز و سرخس را زیرپوشش دارد.
7507 / 6053
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.