اخبار مرتبط

حامد قربانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مهمترین رویکرد در حمایت از تولیدکنندگان باید به سوی کاهش دغدغه های آنان متمرکز شود تا فعالان اقتصادی بدون دغدغه برای تولید با کیفیت گام بردارند.
وی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در راستای تاکیدات خود مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی، امسال را با درایت و هوشمندی، سال رونق تولید نام نهادند تا همه جهت گیری های مسئولان و سرمایه گذاران و آحاد مردم به این بخش سوق یابد.
وی گفت: توسعه و رونق اقتصادی بدون رونق تولید و حمایت از تولید کنندگان محقق نمی شود و رونق تولید نیازمند هم افزایی همه بخشهای دولتی و خصوصی و استفاده از توان و ظرفیتهای منطقه ای در مسیر حمایت از کالای ایرانی است.
قربانی افزود: مهمترین راهکار حمایت از کالای ایرانی حمایت از اقتصاد و رونق تولید است و دولت دوازدهم و مسئولان ذیربط بر مبنای تاکیدات رهبر معظم انقلاب حمایت از تولید را در اولویت اقدامات خود قرار داده و در این راستا اقدامات خوبی طی سال گذشته در گناباد انجام شد.
وی اظهار اشت: پیرو نامگذاری امسال و برای سرعت بخشی تحقق منویات رهبر معظم انقلاب کارگروه رونق تولید در گناباد تشکیل شده و تلاش می شود با هم افزایی و استفاده از نقطه نظرات مسئولان ذیربط در بخش های صنعت، معدن، تجارت، کشاورزی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سرمایه گذاران و صاحبنظران و نخبگان دانشگاهی در این زمینه اقدام شود.
شهرستان 89 هزار نفری گناباد در 287 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.
2095/ 6053
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.