اخبار مرتبط

علیرضا صحراگرد عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کشف رود از محل رودخانه های بالادست و یک انشعاب فرعی پیش از سد ارداک به حالت طغیان درآمده و هم اینک سبب بروز مشکلاتی در برخی نقاط و روستاهای حریم شمالی شهر مشهد و بطور عمده همسایگان این روخانه شده است.
وی ادامه داد: تخریب پل روستای دهشک در انتهای بلوار شاهنامه 76، طغیان رودخانه در روستای کلاته نوری و تخریب پل همین روستا و نیز طغیان کشف رود در انتهای خیابان رسالت 132 مشهد از مواردی است که در پی بارشهای اخیر منجر به آبگرفتگی در محل شد.
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: نیروهای خدماتی شهرداری به همراه خودروهای مکنده آب در سطح شهر در حالت آماده باش هستند تا مشکلی برای شهروندان مشهدی و زائران و مسافران نوروزی ایجاد نشود.
طبق پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بارشهای رگباری در سطح خراسان رضوی و شهر مشهد تا امشب ادامه دارد.
شعبه ای از رودخانه کشف رود از کوههای هزارمسجد و شعبه دیگر آن از کوههای بینالود سرچشمه گرفته و از شمال شهر مشهد می گذرد. این رودخانه 290 کیلومتری از غرب به شرق جریان دارد و در ادامه مسیر در محل پل خاتون به رودخانه هریرود می پیوندد و از آنجا به بعد 'رود تجن' نام گرفته و به سوی ترکمنستان ادامه می یابد و در ریگزارهای کشور همسایه فرو می رود.
7505/1858
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.