اخبار مرتبط

مهدی فروزان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تعداد زائران و مسافران نوروزی خراسان رضوی امسال تاکنون در مقایسه با مدت مشابه پارسال 5.4 درصد کمتر شده است.
وی ادامه داد: از این تعداد مسافر و زائر 703 هزار و 803 نفر از طریق حمل و نقل جاده ای و عمومی به خراسان رضوی وارد شده اند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه پارسال 8.6 درصد کاهش یافته است.
مدیرکل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی گفت: 271 هزار و 857 نفر از این تعداد مسافر با قطار به استان سفر کرده اند که تعداد آنها در این بخش در قیاس با مدت مشابه پارسال رشد 2.4 درصدی نشان می دهد.
وی شمار زائران و مسافرانی را که از طریق فرودگاهها به خراسان رضوی سفر کرده اند نیز 139هزار و759 نفر اعلام و بیان کرد: این آمار در مقایسه با مدت مشابه پارسال 18.4 درصد کمتر شده است.
فروزان افزود: تعداد زائران و مسافران نوروزی هم که در این مدت با خودروی شخصی وارد خراسان رضوی شده اند هشت میلیون و 169 هزار و 848 نفر بود. این تعداد در قیاس با مدت مشابه نوروز پارسال کاهش 5.2 درصدی نشان می دهد.
وی همچنین شمار زائران و مسافران ورودی به مشهد را طی ایام نوروز امسال تاکنون پنج میلیون و 628 هزار و 126 نفر اعلام و بیان کرد: شمار زائران و مسافران نوروزی مشهد در مقایسه با مدت مشابه پارسال 3.1 درصد بیشتر شده اند.
7496/1858
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.