اخبار مرتبط

مهدی یعقوبی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به استقرار 95 دستگاه موتورپمپ سیار نیز در سطح شهر اشاره و بیان کرد: اطلاع رسانی لازم برای پرهیز شهروندان و مسافران از اتراق در بوستانهای وکیل آباد، چهل بازه، خورشید، حاشیه کشف رود و هفت حوض از طریق بنرهای متعدد در سطح کلانشهر مشهد صورت گرفته است.
وی گفت: همچنین هشدارهای لازم برای جمع ‌آوری مصالح ساختمانی به منظور جلوگیری از انسداد جویهای آب سطح شهر در دستور کار شهرداری است.
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد افزود: شهروندان می ‌توانند در هر ساعتی از شبانه روز موارد آبگرفتگی را از طریق شماره تلفنهای 137 و 125 اطلاع دهند تا به سرعت نسبت به رفع آن اقدام شود.
طی دیشب تاکنون در کلانشهر مشهد نیز سه میلیمتر باران باریده است.
بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بارش شدید باران طی روزهای ششم و هفتم فروردین ماه جاری این استان را فرا می گیرد. با توجه به رگباری بودن بارشها وقوع آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیلها و همچنین احتمال اختلال در سامانه حمل و نقل وجود دارد. بیشترین بارش برای شهرستانهای درگز، قوچان، جوین، جغتای، سبزوار، داورزن، چناران، تربت حیدریه، رشتخوار، بردسکن، گناباد، کاخک، نیشابور، بینالود، فیروزه، فریمان، کاشمر، خوشاب و مشهد پیش بینی شده است.
7505/1858
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.