اخبار مرتبط

معصومه ابتکار روز دوشنبه در همایش' رد پای آب ' در مشهد افزود: الگوی مصرف کشور در تمام زمینه ها و از جمله آب باید اصلاح شود و در همین راستا تاکنون در چهار شهر پویش 'رد پای آب' با مشارکت بانوان برگزار شده و قرار است در 10 شهر دیگر کشور نیز طی بهار سال آینده این همایش برگزار شود.
ابتکار ادامه داد: این حرکت خودجوش مردمی با مشارکت وزارت نیرو و معاونت امور زنان ریاست جمهوری شکل گرفته تا الگوی مصرف آب در کشور را تغییر دهد.
رئیس سابق سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در زمینه آب، اهتمام همه گروههای مردمی و تشکلهای مردم نهاد نیاز است چون معضل آب هم اینک معضلی جهانی است و کشور ما نیز با آن رو به روست و همه افراد جامعه باید در کاهش تنش آبی مشارکت کنند.
ابتکار افزود: در بخش کشاورزی نیز الگوهای مصرف ما نادرست است و باید تلاش خود را در جهت نهادینه کردن فرهنگ صحیح استفاده از آب در کشاورزی به کار بندیم که در این زمینه جهاد کشاورزی گامهای خوبی را برداشته است.
ابتکار افزود: طی 30 سال گذشته کشور ما با خشکسالیهای جدی مواجه بوده است اما امسال با بارندگیهایی که شد اوضاع تا حدودی مطلوب شده است اما همچنان با مشکل مواجه هستیم.
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری همچنین در بخش دیگری از سخنانش گفت: امروز با وجود جنگ اقتصادی ای که دشمن علیه ما به راه انداخته و نیز با وجود اخلالگران داخلی دولت توانسته است ثبات را به بازار بازگرداند.
ابتکار افزود: تمام تلاش دولت برقراری ثبات در بازار کشور است و خوشبختانه توانستیم با وجود همه توطئه های دشمنان این ثبات را به بازار بازگردانیم.
1922/3221
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.