تولیت آستان قدس رضوی در این مراسم گفت: ورزش مبحث بسیار مورد علاقه مردم است و در راستای خدمات رسانی به مردم مجموعه تربیت بدنی آستان قدس رضوی باید از تمام امکانات روز دنیا برخوردار باشد.
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی افزود: موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی باید در کنار آموزش تکنیک های ورزشی، با بهره گیری از حضور فرهیختگان، استادان و صاحبنظران، سخن نو و جدید برای دنیای ورزش داشته و جریانی الگو ساز و فرهنگ ‌ساز برای مجموعه ورزشی کشور باشد.
وی اظهار داشت: امروز مرکز رشد و تعالی علوم و مهارت‌ های ورزش رضوی در این موسسه افتتاح شد که این مجموعه شامل بخشهای آموزشی و آکادمی و دربردارنده رشد به معنای ورزش و تعالی به معنای فرهنگی بودن است.
وی گفت: این مرکز یک مجموعه بزرگ برای رشد فرهیختگان، ورزشکاران و صاحبنظران خواهد بود تا الگویی متفاوت در کشور با بهره ‌گیری از فرهنگ رضوی و آموزه‌ های حضرت امام رضا (ع) معرفی شود.
در این مراسم 6 پروژه فرهنگی ورزشی شامل مرکز رشد و تعالی علوم و مهارت ‌های ورزش رضوی، گالری و موزه ورزش، سالن تیراندازی، خانه ورزش محلات محروم، کلاس ‌های الگو در ورزش و سالن چند منظوره ورزشی شماره 2 بانوان به بهره برداری رسید.
همچنین از نسخه مقدماتی کتاب 'چهل ‌چراغ ورزش' و طرح ‌های پژوهشی 'ویژگی ‌های تربیت بدنی در تراز ورزش اسلامی' و 'برند طیب در ورزش' رونمایی شد.
7489 / 6053
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.