اخبار مرتبط

حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی عصر چهارشنبه در مراسم تقدیر از مدیران برتر خراسان رضوی در زمینه اقامه نماز در مشهد افزود: کشور ما باید در ارتباط هر چه بیشتر با خدا باشد و گرنه مترو، فرودگاه، اتوبان و انرژی هسته ای را دیگر کشورها هم دارند.
وی با بیان اینکه به گفته یکی از مسئولان سابق بنیاد شهید بیش از 95 درصد جوانان جبهه از بچه های مسجدی بودند اظهار داشت: از پای کامپیوتر، فرهنگسرا، موسیقی، تواشیح و کارهای فرهنگی پلاستیکی کسی به جبهه نرفت و بچه های مسجدی بودند که در جبهه حضور یافتند.
وی گفت: در دستگاههای اجرایی هم نباید فقط به اقامه نماز کارکنان در اداره راضی باشیم، اصل بر این است که یک کارمند در نماز مغرب مسجد محل خود هم شرکت کند و با حضور خود مسجد محله را رونق دهد.
رئیس ستاد اقامه نماز افزود: در ارزیابی برنامه های خود باید ببینیم در دانشگاه یا محله چه تعداد از افرادی که اهل نماز نبوده اند نماز خوان شده اند و گرنه اینکه فردی در پیش از ورود به دانشگاه هم نماز بخواند و در دانشگاه نیز به مسجد برود کار مهمی انجام نداده ایم.
وی اظهار داشت: در همه کشورها به جز جمهوری اسلامی ایران طاغوت حکمرفاست و ما هر چه داریم از اسلام و انقلاب است و باید شکرگزار این نعمت باشیم.
در این مراسم از مدیران دستگاههای اجرایی خراسان رضوی که پارسال در زمینه اقامه نماز کارکنان موفق عمل کرده اند، قدردانی شد.
همچنین از برگزیدگان فراخوان اجلاس سراسری نماز، مسابقه کتابخوانی دعوت و مسابقه رادیویی ساجدان عاشق خراسان رضوی نیز قدردانی گردید.
7507 / 6053
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.