اخبار مرتبط

با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی انجام شد؛

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی روز دوشنبه در سخنرانی راهپیمایی 22 بهمن در مه ولات افزود: نهادهای بین المللی ابزار نفی استقلال ملتها هستند. شعار اصلی انقلاب اسلامی 'استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی' بود و مردم غیور ایران اسلامی ثابت کرد به تنهایی می تواند سرنوشت خود را مدیریت کنند.
وی به سیر استعمار از گذشته تاکنون اشاره و بیان کرد: امروز استعمار با تجربه تر شده و در حالی که در گذشته به صورت مستقیم مداخله می کرد اما اکنون رژیمهای دست نشانده مانند برخی کشورهای حوزه خلیج فارس سیاستهای آن را در منطقه پیاده می کنند.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استکبار در طی 20 سال اخیر با بکارگیری روشهای جدید و استفاده از نهادهایی تحت عنوان حقوق بین الملل و شورای امنیت استقلال کشورها را هدف گرفته و دیگر کشورها مانند ایران اسلامی را از حق طبیعی خود در استفاده صلح آمیز از دانش هسته ای محروم می کند.
وی گفت: استکبار با راه اندازی بنگاه مالی به نام 'اف ای تی اف' می گوید ما تشخیص می دهیم چه کشوری پولشویی می کند و وقتی لیست سیاه صادر می کند با اینکه داعش در فهرست تروریستها هقرار دارد اما عربستان را که حامی این گروه تکفری است در هیات مدیره همین گروه قرار می دهد.
قاضی زاده هاشمی افزود: شعار دوم ما آزادی بود و این بدان معنی است که ملت ایران می خواهد آرزوهایش را فریاد و نمی خواهد یک حاکم دست نشانده بر آنها حکومت کند، این یک آزادی واقعی است که آزادانه سبک زندگی اسلامی ایرانی را انتخاب کنید و وقتی قانون اساسی به رای گذاشته شد بیش از 98 درصد به جمهوری اسلامی رای مثبت دادند.
وی گفت: هرگاه مردم احساس کردند کسی یا گروهی قصد دارد آزادی آنها را بگیرد در برابرش ایستادگی کردند و در شرایطی که مردم سختیهای زیادی را تحمل کردند و رانتخواری را دیده اند و فریاد زده اند با انحراف و سوءمدیریت کنار نمی آیند، این نشاندهنده رشد و تعالی یک ملت است.
او افزود: مردم در دوران انقلاب تشخیص دادند کشوری سعادتمند است که اسلام در آن استقرار یابد و بر همین اساس نیز از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) حمایت کردند تا این انقلاب به پیروزی برسد.
راهپیمایی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در مه ولات با حضور پر شور مردم ولایتمدار برگزار شد.فیض آباد، مرکز شهرستان 50 هزار نفری مه ولات در فاصله 207 کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.
7079/9878/1858
انتهای پیام

اخبار مرتبط

با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی انجام شد؛

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.