اخبار مرتبط

تولیت آستان قدس رضوی در این مراسم گفت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که مزین به فجر فاطمی شده است، 40 پروژه آستان قدس رضوی در پنج حوزه فرهنگی، کشاورزی، بهداشت و درمان، محرومیت‌ زدایی و اشتغال در نقاط مختلف خراسان رضوی به بهره برداری رسید.
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی افزود: اجرای این پروژه ‌ها با حفظ فضای طبیعی انجام گرفته و در اجرای آنها حتی یک درخت هم قطع نشده است زیرا معتقدیم که با قطع هر درخت آسیب بسیار وارد می‌ شود و فضاهای سبز تنفسگاه شهر هستند.
وی اظهار داشت: طی سه سال اخیر فضاهای تفریحی و فرهنگی به وسعت یک میلیون متر مربع ایجاد شده تا زمینه آرامش خاطر زائران و بهره مندی بیشتر آنان از فضای زیارتی در مشهد فراهم شود.
در این مراسم دومین کتابخانۀ وابسته به آستان قدس رضوی در شهرستان گناباد، مدرسه 12 کلاسه امام رضا (ع) در شهرک شهید رجایی سرخس، فاز دوم اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا (ع) در منطقه ییلاقی طرقبه شامل سالن ‌های ورزشی، خوابگاه و سالن غذاخوری و چند پروژه فرهنگی از جمله مجموعه ورزشی مهدی آباد در حاشیه شهر مشهد، توسعه فضای ورزشی شهید رجایی و کارگاه آموزشی چهل چراغ در استان های بوشهر و اهواز به صورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید و از 40 عنوان کتاب جدید انتشارات آستان قدس رضوی نیز رونمایی شد.
7489 / 6053
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.