اخبار مرتبط

علی رستمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مبلغ از محل تسهیلات پایدار روستایی و اشتغال فراگیر به حدود 500 تن از متقاضیان واجد شرایط پرداخت شده است.
وی اظهار داشت: شهرستان تربت حیدریه دارای نیروی انسانی تحصیلکرده و دانشگاهی بسیار است و با توجه به موقعیت مهم آن ، تمام تلاش ها در مجموعه کارگروه تسهیلات اشتغال ، شناسایی ظرفیت های سرمایه گذاری برای ایجاد فرصت ‌های شغلی بیشتر است.
وی گفت: هیچ محدودیت سرمایه ای برای این تسهیلات وجود ندارد و تمام واحدهای اقتصادی آسیب دیده و واحدهای ایجاد شده در مناطق شهری و روستایی می توانند از این تسهیلات استفاده کنند و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید نیز آماده حمایت همه جانبه از مدیران واحدهای تولیدی است.
رستمی ، با اشاره به ایجاد دو هزار و 205 شغل جدید از ابتدای امسال تاکنون در این شهرستان و ثبت آن در سامانه 'رصد' افزود: بر این اساس 68 درصد از تعهد اشتغال در تربت حیدریه محقق شده است.
وی میزان تعهد امسال این شهرستان را در ایجاد اشتغال سه هزار و 264 شغل اعلام کرد و گفت: از تمام ظرفیتها و امکانات برای ایجاد اشتغال پایدار و توسعه در شهرستان استفاده می شود و با رفع مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی علاوه بر بهبود فضای کسب و کار و رونق اقتصادی شاهد ایجاد اشتغال پایدار در منطقه خواهیم بود.
مرکز شهرستان 225 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.
7079/ 6053
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.